Życzenia Wielkanocne

/ 13 odpowiedzi / 10 zdjęć
Po prostu spokoju i tego, żebyśmy mieli takie problemy jak do tej pory i ani jednego więcej! Alelluja!

Komski

Dziękuję za życzenia. Redakcji i wszystkim Kolegom odwiedzającym Dobroni również spokoju życzę (no, a problemów to jednak troche mniej :).  Alleluja! (2014/04/18 11:36)

agdar7

Dołączam się do życzeń.  (2014/04/19 09:23)

agdar7

Po prostu spokoju i tego, żebyśmy mieli takie problemy jak do tej pory i ani jednego więcej! Alleluja!Życzę tego samego.
I nigdy takich  czasów jak na obrazku.  (2014/04/19 09:30)

blue savage

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pana Naszego życzę dużo zdrowia, radości i smaczego jajka :) Życzę też dużo wiary i sukcesów w realizacji nowych projektów :) (2014/04/19 11:20)

formoza58

Dla wszystkich Koleżanek i Kolegów z naszego portalu,z całego serducha,życzę Zdrowia,Szczęścia i Radości i Wszelakiej Pomyślności...;-)W szczególności Wszystkiego NAJ  dla skupionych w grupach historycznych,Kawalerzystów... (2014/04/19 13:05)

formoza58

...i Górali.
WESOŁEGO ALLELUJA,MOI DRODZY !! (2014/04/19 13:08)

FaZa

(2014/04/19 14:29)

WachmistrzKOP

I my dołączamy się do życzeń. (2014/04/19 14:56)

Mozets

"Wielkanocny pacierz”

/ks. Jan Twardowski/

Nie umiem być srebrnym aniołem
ni gorejącym krzakiem 
tyle Zmartwychwstań już przeszło
a serce mam byle jakie

Tyle procesji z dzwonami 
tyle już Alleluja 
a moja świętość dziurawa
na ćwiartce włoska się buja.

Wiatr gra mi na kościach mych psalmy
jak na koślawej fujarce 
żeby choć papież spojrzał
na mnie  przez białe swe palce.

Żeby choć Matka Boska
przez chmur zabite wciąż deski 
uśmiech mi Swój zesłała
jak ptaszka we mgle niebieskiej…

I wiem, gdy łzę swoją trzymam
jak złoty kamyk z procy 
zrozumie mnie mały Baranek
z najcichszej Wielkiej Nocy.

Pyszczek położy na ręku
sumienia wywróci podszewkę 
serca mojego ocali
czerwoną chorągiewkę

Z całego serca życzę Wam wszystkim zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy......

http://youtu.be/hRTvQWuzKWo
(2014/04/19 21:46)

wojtekjankee

Legion Espanola przyłącza się do życzeń. Niech Pan Zmartwychwstały da wam , co potrzeba ! (2014/04/19 22:56)

zylkos

1. Wesoły nam dzień dziś nastał, Którego z nas każdy żądał: Tego dnia Chrystus zmartwychwstał, Alleluja, Alleluja! 2. Król niebieski k`nam zawitał, Jako śliczny kwiat. zakwitał: Po śmierci się nam pokazał. Alleluja, Alleluja! 3. Piekielne moce zwojował, Nieprzyjaciele podeptał, Nad nędznymi się zmiłował. Alleluja, Alleluja! Wesołego ALLELUJA!!!Redakcji,Rekonstruktorom i Forumowiczom:życzy-zylkos.dobroni.pl (2018/04/01 08:00)