Żołnierzyk napoleoński

/ 10 odpowiedzi / 3 zdjęć
Może to głupie pytanie ale zna ktoś jakiś sklep z ołowianymi żołnierzykami do kupna. chodzi mi glównie o żołnierzyki do kolekcji np. do utawienia całej armi z (armatami żołnierzami i kawaleria). Może ktoś jednak zna takie cos prosze dać znac.                                                                              Dziekuje.                                                                              
Gebhk

W tzw skali 25/28mm jeszcze obejrzalbym produkty firmy Front Rank Miniatures ktora sie specjalizuje w okresie w 18-19 wieku. Osobiscie mnie najbardziej przypadaja do gustu ale to oczywiscie ipso facto sprawa gustu. OIstotna zaleta dla polskiegoi modelarza to dosc obszerny akcent polski - piechota, kawaleria i artyleria oraz sztabowcy i troche generalicji. jeszeli wyjdzie to na zdjeciu ksiaze Jozio w ich wydaniu.     (2010/11/29 14:01)

Gebhk

Mea culpa, Front Rank Figurines  (2010/11/29 14:42)

konrad12

Ale te żołierzyki trzeba chyba pomalować najpierw żeby mialy taka barwe jak na obrazkach. A mi chodzilo o takie zeby byly juz pomalowane i tylko kupic bo ja sie nie miluje w modelarstwie tylko chcialem sobie ulozyc miniaturowa armie na półce. (2010/11/29 15:35)

Redakcja

Bardzo duża kolekcja jest do kupienia w sklepie modelarskim Sindar na Dworcu Centralnym. (2010/11/29 15:46)

Stary Kojot

No ro możesz mieć klopot z uzbieraniem juz pomalowanych figurek, tak, żeby na półce ustawić armię. Chyba, że ktoś się będzie wyzbywał swojej kolekcji. Już pomalowane figurki są na ogół z serii kolekcjonerskich.

(2010/11/29 16:56)

Gebhk

Oczywiste sprawa forsy ale sa firmy ktore zajmuja sie malowaniem figurek do roznych standartow.

Sa jeszcze figurki w skali 1/35 i 1/32 pomalowane (np brytyjska Britain's) ale powiedzialbym ze ceny sa na ogol zawotne a jakosc podla.

Otherwise, dokladnie ja pisze Steiner bedziesz musial liczyc na wyzbycie sie czyjejs kolekcji.    

(2010/11/29 18:35)

kusy

Mam do sprzedania ogromna kolekcje figurek 300 sztuk... Pozdrawiam Wojtek (2012/10/16 17:00)

Krzyśku

Sa jeszcze ciekawe figurki m.in. Eureka Miniatures (Australia), Murawski (UK) i Westfalia Miniatures (UK). Z dwóch pierwszych firm będę niedługo zmawiał dla siebie, więc jak ktoś jest chętny to możemy zlożyć zbiorowe zamowienie. Może wyjdzie jakiś rabat albo przynajmniej podzielą się koszty paczki. (2013/10/26 11:07)