Zebranie 24.V.2014 r.

/ 7 odpowiedzi
Witam.
Zapraszam WSZYSTKICH na zebranie, które odbędzie się 24.V.2014 ( sobota ), godz. 18:00, ul. Baranowska 76.
Przypomnę jeszcze sms-owo o zebraniu.

Do poruszenia:
- podsumowanie wyjazdu do Sękowej;
- wyjazd do Gusiewa/Kaliningradu;
- zakończenie ( mam nadzieję ) spraw związanych z powołaniem stowarzyszenia;
- sprawy ogólne.

Proszę wszystkich o przybycie. Kto nie może niech się kontaktuje tu lub na facebooku, przedstawimy w/w tematy.

P.S. Jeśli będzie wola i ochota, to odpalę grilla, proszę o wcześniejsze info.
FaZa

Jak nic nie wybuchnie to będę. Grill mile widziany. Pogoda powinna być. (2014/05/16 22:01)

qsek92

Postaram się wpaść, a grill to nie jest zły pomysł (o ile pogoda dopisze ;) (2014/05/17 11:46)

kcieszkowski

Jak nic się nie urodzi na pewno się pojawie. (2014/05/18 13:50)

Darth Simba

A co, zadziałałeś coś? :P

Jeśli chęć na grilla, to może ustalmy, kto co przynosi. (2014/05/18 21:57)

bykfernando

Będę. Przyniosę wilczy apetyt. Mam nadzieję że starczy.
 A tak na poważnie. Ustalmy co i jak. Spraw będzie parę więc raczej środki dopingujące nie wskazane.
Jakby dziewczyny coś upiekły? To byśmy mogli oddać za produkty. Zakup kiełbasek, kaszanki i chleba  też można by pokryć z pułkowych.
Ps. Proszę przygotować się do zbioru składek od maja. Na razie stawka bez zmian. Chyba że ustalimy inaczej. (2014/05/19 13:28)

Darth Simba

Zainteresowanie tradycyjnie znikome, do tej pory jedna osoba potwierdziła SMS że będzie, i dwie SMS że nie będą.
Moniki nie będzie bo szkoła, Ewy nie będzie bo nie wiem, więc nie ma komu ciasta piec.

Co do grilla, to nie wiem, czy jest sens odpalać, decydujmy się.

A co do frekwencji...
Może zrobimy konkurs z nagrodami za przybycie na zebranie pułkowe?

Na ten przykład do wygrania noga świniaka na "zimne nóżki"... Komu nogi mało to jeszcze będzie mógł dostać po ryju :P (2014/05/21 11:13)

jezrdna

Postaram się być. (2014/05/22 17:34)