Zakup munduru i wyposażenia żołnierza piechoty arm

/ 3 odpowiedzi
Witam.Chciałbym w niedalekiej przyszłości zakupić/skompletować mundur i wyposażenie żołnierza piechoty armii carskiej z okresu powiedzmy 1910-1917. W związku z powyższym zwracam się z prośbą do szanownego grona (jeśli to oczywiście możliwe) o podpowiedź gdzie mogę taki mundur i wyposażenie zakupić. Wolałbym uniknąć nietrafionych zakupów. Mój zrekonstruowany żołnierz służyć będzie w 22 Niżegorodzkim Pułku Piechoty (22-й пехотный Нижегородский полк). Za podpowiedzi z góry dziękuję.PozdrawiamTomek[email protected]   
darda

Na forum unikamy reklamowania (bezpłatnego ;-)) poszczególnych wytwórców. Z pewnością znajdziesz jednak - i to wśród użytkowników naszego Portalu - osoby które chętnie i za umiarkowaną cenę, zaopatrzą cię w niezbędne elementy umundurowania i wyposażenia.

Ja w skórzane wyposażenie zaopatruję się w Poznaniu, a moje mundury pochodzą z Królewca ;-) (2014/01/22 11:36)

bykfernando

My mundury od ponad roku szyjemy sami. oporządzenie skórzane i brezentowe po umiarkowanych cenach z Mławy. Czapki w zależności jakie albo sami albo Królewiec. (2014/01/22 14:19)

bykfernando

Oraz oporządzenie skórzane z Poznania. (2014/01/22 14:20)