XII Karnawałowy Bal Pułkowy

Szanowni Państwo!
Z wielką przyjemnością zapraszamy Was do uczestnictwa w XII Karnawałowym Balu Pułkowym, organizowanym przez Stowarzyszenie Ułanów Grochowskich im. gen. Józefa Dwernickiego.

Karnawałowy Bal Pułkowy odbędzie się w dniu 14 lutego 2015 r. w hotelu Groman (Sękocin Stary, Al. Krakowska 76). Rozpoczęcie Balu planowane jest na godz. 19.00.

Bal tradycyjnie odbędzie się w stylu lat 20-tych i 30-tych. Na Karnawałowym Balu Pułkowym jak przed laty, obowiązuje galowy strój wojskowy a osoby towarzyszące i cywilne formalny strój wieczorowy lub inny, nawiązujący do tamtej epoki. Gwarantujemy wspaniałą zabawę do białego rana przy muzyce w wykonaniu Zespołu Wojska Polskiego. Zapewniamy dania gorące, przystawki oraz napoje. Jak co roku dla naszych wspaniałych Gości gwarantujemy wiele dodatkowych atrakcji, które z pewnością sprawią, iż uczestnictwo w naszym Balu będzie przeżyciem pełnym niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym Karnawałowym Balu Pułkowym oraz do zapoznania się z jego szczegółami na naszej stronie www.grochowscy.pl Na tej stronie znajdziecie Państwo również relacje z Karnawałowych Bali Pułkowych, organizowanych w latach ubiegłych, które przedstawią klimat naszej imprezy i z pewnością przekonają Państwa do spędzenia wspaniałych chwil w konwencji barwnych, przedwojennych lat.

Bilety można zarezerwować pod numerem: 604-607-108 lub 609-769-573

Z wyrazami szacunku,
Organizatorzy.