Wyjazd do Warszawy 11.11.2013

/ 17 odpowiedzi
Dokładne dane do wyjazdu. Wyjazd godzina 6.50 z Bartnik. Ze względu na potrzebę do umundurowania osób jadących po raz pierwszy lub nowych proszę albo zgłaszać się do Mariusza Mocka lub do mnie w celu pobrania broni. pasów i strojów oraz ustalenia innych spraw. Dlatego proszę o stawienie się wszystkich do Bartnik z bronię i i strojami zimowymi i letnimi.  Przeczytanie proszę potwierdzić w tym wątku.
FaZa

Przeczytane. Potwierdzam. (2013/11/04 08:38)

Darth Simba

Dużej możliwości w ubieraniu to nie ma.
Do wyboru szeroka gama spodni, różne odcienie i rozmiary.
Dwie ( DWIE ) czapeczki, dwie ( DWIE ) czamarki powstańcze, jeden ( JEDEN ) stary pas skórzany oczywiście bez szlufki, i kilka nowych.

I PRAKTYCZNIE NIC WIĘCEJ!!!

Niestety, po każdym wyjeździe "ubywa" rzeczy, a że nie sposób tego upilnować to stan jest jaki jest.

Mówienie tłumaczenie nie przynosi rezultatów, magazyn pułkowy świeci pustkami.

I tyle mojego. (2013/11/04 12:03)

bykfernando

Ja i Piotrek możemy założyć  Nasze kurtki więc czamar jest cztery, podobnie czapek. tak samo może zrobić Mariusz i Krzysiek. Mam dwie czapki z karakułów . posiadamy czapki zimowe i kożuchy sztuk 6 trzeba zabrać wszystko ja mam parę pasów prywatnych Piotrek ma jeden. razem się nazbiera. Osoby które jeździły mają w używaniu pasy, spodnie, czamary czapki. Jeśli ktoś nie jedzie prośba o dostarczenie rzeczy. Damy radę umundurować 18-19 osób i uzbroić.
Jak co to można zabrać kosy i siekiery. (2013/11/04 16:02)

kcieszkowski

Przeczytane. Zatwierdzone!! (2013/11/04 18:08)

Darth Simba

No niech tam, może się jakoś ubierzemy.

A mnie jeszcze jedna rzecz ciekawi. Idziemy jako samodzielny pododdział, czy w ramach większej grupy? (2013/11/05 12:36)

bykfernando

W ramach większej grupy. Ale My ze względu na sztandar prowadzimy i jesteśmy największym oddziałem. Reszta to będą przebrani czwartacy lub inne erzace. (2013/11/05 14:42)

jezrdna

Przeczytane i zapoznane. (2013/11/05 16:55)

Penio

Przeczytałem, zabieram tylko swój sprzęt, mam wszystko skompletowane. Pytanie co robić z tymi dwoma chłopakami, którzy chcą jechać od SARSu. Oni nie mają nic, butów też nie zdążyliśmy zamówić. (2013/11/07 12:48)

Darth Simba

Pytanie techniczne.

Gdzie stacjonujemy w Warszawie przed wyruszeniem, i o której start? (2013/11/08 08:08)

FaZa

Szczegółowy plan!

1.  

(2013/11/08 08:25)

qsek92

Przeczytane, będę ok 6:30 w Przasnyszu. Potrzebują pasa, czapki i jak się znajdzie to jakiegoś okrycia wierzchniego ;) (2013/11/08 21:49)

Rumcajs

A ja przeczytałem i zgłupiałem. Ostatecznie nie wiem już czy ta impreza jest czy jej nie ma, bo dochodzą do mnie różne głosy z różnych stron. Wczoraj wieczorem np. zadzwonił do mnie Adam i powiadomił że ostatecznie dostał od was informację, że nie idziemy. To jak? (2013/11/09 13:01)

bykfernando

Na prośbę Adama wysłałem listę uzupełniającą z Waszymi nazwiskami. Odpowiedź jaką dostałem od organizatara to " Musimy posprzątać plac po koniach i nie mamy pieniędzy. Jak napisałem że koledzy zrobia to gratis. To odpowiedź po 2 dniach była że za późno zgłosić do BORU. Z rozmowy wynikało że Źiułek coś tam mieszał. Wiadomo wepchał swoich wśród piechoty i jazdy. (2013/11/09 16:19)

Rumcajs

W takim razie słusznie od samego początku miałem dość rezerwowy stosunek do tej imprezy. Płakać po niej nie będę. W tym roku złamałem swoją żelazna zasadę nie brania udziału w żadnych paradenmarszach w Warszawie. Raz i wystarczy. Przynajmniej mam już teraz pewność, że jak będzie padało, to nie zmoknę. Nikt nie da mi w dziób jak będę szedł w dziwnym stroju po mieście i nie muszę się zastanawiać jak po tej paradzie wrócić do domu. Bez problemów jako niezorganizowany i wolny człowiek wezmą syna z kolegą i na spokojnie połażę po MWP lub spędzę rodzinnie czas w domu. Tak więc bez żalów informację przyjmuję. (2013/11/09 23:02)

bykfernando

A Nam szkoda że się z Tobą nie spotkamy. Ale "co się odwlecze to nie uciecze". Jak mówił pewien kat przed egzekucją zakładając kajdany skazańcowi. (2013/11/10 06:47)

Rumcajs

Mnie zima już nie straszna. Nie ważne czy 1863, Wielka Wojna, czy tez jakaś partyzantka 2 wojenna. Myślę, że coś się znajdzie jeszcze przed letnim sezonem. (2013/11/10 17:04)

bykfernando

Witam.

Wszystkim którzy brali udział w defiladzie 11.11.2013 roku. WIELKIE DZIĘKI. Było DOBRZE żeby było BARDZO DOBRZE trzeba by było powalczyc z Naszą piętą Achillesową. Musztrą.
PANIE i PANOWIE proponuję wybrać Kogoś odpowiedzialnego z musztrę. Na przykład  Egona. Na każdym wyjeździe potrzeba przynajmniej 15 minut musztry i z 200m spaceru w 2,3,4,6 coby załapać o co w tym chodzi. Mamy wśród Nas osoby radzące sobie bardzo dobrze, dobrze, dostatecznie(np ja) (2013/11/12 10:28)