Wydarzenie w Łodzi pod koniec sierpnia

Witam!
Słowem wstępu powiem o sobie parę słów. Od kilku lat bardzo interesuję się historią, zarówno sytuacji Polskiej, wojenną i historią sztuki. Można powiedzieć, że siedzę w tym po uszy. Z całą rodziną staramy się być obecni na wszystkich turniejach rycerskich z woj. Łódzkiego, a także w Malborku i pod Grunwaldem.

Jestem również wolontariuszem ŁMCW i jak co roku realizuję wraz z zespołem projektowym wymyśloną przez nas inicjatywę. W tym roku jest to projekt sportowy. Jest to nie tylko zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu, ale też promowanie łódzkich grup, zespołów, klubów. Chcielibyśmy opowiedzieć również o historii sportu i zobrazować ją wszystkim uczestnikom. Baardzo serdecznie Was zapraszam do tej akcji (w ramach partnerstwa), szczególnie średniowieczne grupy rekonstrukcyjne z województwa Łódzkiego, bo chcielibyśmy tym samym promować lokalne społeczności (a jako, że się interesuję wszelkimi rekonstrukcjami zaproponowałam rycerstwo). Jakiekolwiek dochody zostaną przeznaczone na chorego chłopca, który jest moim rówieśnikiem. Liczę na odzew, ale tak naprawdę będziemy się cieszyć, jeśli dwie osoby zgotują krótki, 15-to minutowy pokaz. Cała akcja będzie trwała we wtorek, 27 sierpnia, planowo w godz. 16-19, w Parku 3. maja w Łodzi.

Pozdrawiam.
Delfina Fijałkowska