Wielka prośba do grup rekonstrukcyjnych działający

/ 5 odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jestem na tym portalu tylko gościem, proszę więc o wyrozumiałość, jeżeli wpisałam się w złym wątku itp.:-)

Jestem doktorantką UW i pisze pracę dotyczącą  młodzieży warszawskiej i jej stosunku do przeszłości. Poszukuję kontaktu do młodych ludzi w wieku 16 - 19 lat, którzy są zaangażowani w ruch rekonstruktorski i będą chcieli spotkać się ze mną, aby o tym porozmawiać.

Bardzo proszę o kontakt na adres [email protected]

Pamiętajcie, że dla Was to tylko jedno spotkanie a dla mnie sprawa bardzo ważna!

Pozdrawiam serdecznie

piechur

Może po prostu zamieść materiały na blogu, ludzie będą Ci udzielać info w formie komentarzy. (2010/05/04 17:21)

Gosia

Ta opcja ze względów metodologicznych odpada:-( (2010/05/05 16:58)

darda

Gosiu, sprawa jest prosta.
W najbliższą niedzielę w Warszawie i jej najbliższych okolicach odbędie się kilka inscenizacji  (m.in.  "Żołnierze Wyklęci" na Targówku, święto 1 psk w Garwolinie, "Piknik Strzelecki" na WAT-cie, Konwent Gier Strategicznych GRENADIER na Cytadeli  - https://dobroni.pl/n/rekonstrukcje-histor/4219 ). Znajdź trochę czasu i odwiedź którąś z tych imprez, porozmawiaj z widzami i uczestnikami. Z pewnością wszyscy rekonstruktorzy z Warszawy i okolic, również ci z tego Forum, będą w nich uczestniczyć, a że pogoda zapowiada się niezła, więc i widzów wszędzie raczej sporo będzie.

(2010/05/05 20:58)

Gosia

Dzięki za informacje:-)

Postaram się w takim razie "gdzieś" zjawić.

Nie wiem tylko czy ktoś będzie miał czas żeby ze mną porozmawiać bo jeden taki wywiad trwa ok 30 - 45 min. 

Jeżeli więc ktoś ma czas i ochotę mi pomóc i spotkać się w jakiś innych "okolicznościach przyrody" to nadal chętnie się spotkam. Dopuszczam też wywiad przez komunikator.

No i dziękuję temu, który się już zgłosił :-)

Pozdrawiam

(2010/05/06 17:21)

Grenadier

polecam www.freha.pl było tam już kilka podobnych akcji (2010/05/11 14:17)