Wiadomość do Włodka 51

/ 9 odpowiedzi / 3 zdjęć
Czołem Włodek,"Wykrakałeś" z tą swoją wiadomością...Od dwóch dni nie mam możliwości odpowiedzi na jakimkolwiek wątku na forum,nawet  na swoim.Nie reaguje opcja "odpowiedż" i "blockquote"...Powiadomiłem poprzez jedyną działającą opcję "zgłoś naruszenie",za każdym razem cztery razy dostałem grzeczną,a jednocześnie niepoważną w tej okoliczności wiadomość :"Dziękujemy za złoszenie.Postaramy się jak najszybciej na nie odpowiedzieć" i jedną najzabawniejszą: "Proszę przysłać link z którym jest problem,czyli ten w którym Pan chce cytować.Z pozdrowieniami.Redakcja".Powiem szczerze,ze w pierwszej wiadomości wyłuszczyłem zakłócenie,a że nigdy nie korzystałem z opcji "blockquote"...zbaraniałem.I tak ta "zabawa" trwa już dwa dni.Pomyślałem,że dam znać zakładając nowy wątek,zastanawiając się jednocześnie,czy jak wcisnę "publikuj",wiadomość ta pójdzie pójdzie "w świat daleki" ?Na wszelki wypadek,pozdro serdeczne
Wer

Krzyśku, jeśli nie próbowałeś - to wyczyść dane przeglądarki, może pomoże?  (2014/04/30 10:10)

Redakcja

Wszystko już działa, rozmawiałem z Tobą Formoza na ten temat (2014/04/30 10:59)

formoza58

Po naszej rozmowie zadziałało dopiero dzisiaj przed południem...Jeśli można,to poproszę grzecznie Moderatora o usunięcie tego smutnego wątka ;-) (2014/04/30 11:44)

wlodek51

Krzysztof ja rano nie mogłem się zalogować.pozdrawiam serdecznie i solidnego wypoczynku przez te kilka dni. (2014/04/30 20:12)

zylkos

Odznaka 80 pułku piechoty wzor I,no...to tak posiedziałem chyba z godzinę i popatrzyłem na dostępny materiał foto...i doszedłem wreszcie o co chodzi...jest taka odznaka Centrum Wyszkolenia Sanitarnego.Na pierwszy rzut oka identyk jak wz.I 80pp.Ale czy na pewno???Na pewno nie!Jest taki szczegół fajny,a mianowicie kolor przy obramówkach ramion krzyża..tu ciemny tam jasny -(na foto) i wzory orzełków...+kolor obramówki orzełka-(koło)uff... i doszedłem wreszcie po godzinie...Dziadek to ma oko!!!Pzdr. (2015/02/14 15:09)

zylkos

Oryginalna odznaka pamiątkowa 80 pułku piechoty sierżanta Janczewskiego z 1921 roku. (2015/02/14 15:12)

wlodek51

Zgadza się to jest odznaka centrum sanitarnego,obwódka granatowa.A biała to według mnie to pierwsza wersja 80 PP. (2015/02/14 15:20)

wlodek51

Zylkos zerknij do II tomu Pana Sawickiego strona 105 i 106 i zobaczysz dwa wzory legitek.pozdrawiam (2015/02/14 21:59)

zylkos

No i pojawił się wreszcie NASZ DZIADEK-wczoraj,a ja,,pukam,, z kształtem odznaki...co to może być???Specjalnie wycinek powiększyłem...a wątek do tego będzie z tego linku: Pozdrawiam gorąco!!! http://forum.dobroni.pl/f/odznaka-pamiatkowa-wojsk-wielkopolskich/118050/2 (2016/08/30 23:35)