warto cos z tym zrobic?

/ 4 odpowiedzi
w trakcie mojego sobotniego wypadu,i co za tym idzie,czyli kopaniu robakow,natknolem sie na dziwny przedmiot metalowy,lezal pod wierzchem.pomyslalem ze czegos tu brakuje i szukalem dalej,az natrafilem na cos strasznie grubego i duzego.nie rozkopywalem terenu,bo miejscowe zulki kombinowali cos nad woda,i tak naprawde nie wiem co z tym zrobic,troche odkopac,i co dalej?na tym terenie przechodzily rozne wojska,nawet jest autetycznie utopiony niedaleko czolg rosyjski,moze nie jeden?;)
blacktower

Witaj,
Wlasciwie ciezko Ci cos doradzic, bo nic konkretnego nie podales. Jezeli o mnie chodzi - pewnie z czystej ciekawosci bym tam podlubal. (2014/03/25 11:10)

kroszo3

to co bylo niemal na powierzchni,wyglada na jakis mechanizm broni,po bokach sa wyrazne dzwignie sterujace,sruby,kawalek stopionej lufy,calosc okolo 50cm,waga okolo 30kg,to co w ziemi lezy to juz potega.zrobilem jeden probny wykop,jakas gruba stal,wiecej nie kopalem,bo lezy to przy drodze,pod gore,woda plynie z pola,rusze ziemie to miejscowi to od razu odkryja.jednak ,,swieci,, to na paru metrach kwadratowych.tereny sa gorzyste,na tym odcinku byly tylko dwa mosty,to lezy przy jednym z nich (2014/03/25 13:35)

kroszo3

https://imagizer.imageshack.us/v2/720x405q90/20/dhwr.jpg (2014/03/25 13:42)

tatko

może zainteresujesz tym ekipę Adama Sikorskiego i "było nie minęło"? (2014/03/26 13:29)