uroczysta inauguracja nowej okupacji

/ 2 odpowiedzi

• konto usunięte

Wojny współczesne
http://konflikty.wp.pl/gid,15080079,img,15080117,kat,1342,page,8,title,Pierwsi-amerykanscy-zolnierze-na-stale-w-Polsce,galeria.html

Koledzy - no chyb nie macie wątpliwości, że to z miłości do nas i tak bezinteresownie.
Każdy coś wie - a moderator najwięcej. Wie to co wiedzieć ma a czego nie wiedzieć aby w łasce pańskiej wygodnie posiedzieć.

Ciekawe, czy zawiążą się oddziały partyzanckie i wykopią wojenny topór - jak to indianie, bo taki nasz los i tylko siekiery nam zostały, bo nasza broń nie strzela...
Grzech69cm

Nie dramatyzuj.
To konsekwencja przynależności do NATO.
Tak jak kiedyś do Układu Warszawskiego.
Pytania następujące :
- co zyskamy a co stracimy ?
- jak zachowają się żołnierze amerykańscy w przypadku gdy aktualna władza poprosi o pomoc w walce z własnym narodem w celu utrzymania się na stołku ? (2012/11/10 07:01)

użytkownik19531

ja nie dramatyzję, ale sam doskonale widzisz i wyciagasz wnioski. Np. rolnik broniacy swojego pola moze być przypadkiem uznany za terrorystę i wywieziony do np. "głantanamo".
Ja tam lubię amyrykańskie wojsko jak jest w Ameryce, chińskie w Chinach itd.
Wszak Amerykanie to bezwzględni obcy, taka doktryna Brzezińskiego nie daje nam żadnych szans. I np. nie dam się pogonić na wojnę za amerykański ch..., i do nikogo nie będę strzelał tylko dlatego, że mi jakiś "radek" będzie kazał.Jestem Polakiem i Słowianinem a.... i jeszcze Chrześcijaninem... (2012/11/10 09:25)