Testujemy nowe dobroni.pl

/ 95 odpowiedzi / 10 zdjęć
zylkos

Strona działa poprawnie,jednakże byłbym za przywróceniem sygnowania zdjęć na blogach z zapisem:nazwa użytkownika.dobroni.pl i dodawanie kilku zdjęć jednocześnie,wchodzą wszystkie ale nie kolejno...np 1,2,7,5,10,3,6,4 powinno być ;1,2,3,4,5,...jest tylko usuń...jak usunę to a piać od nowa pojedynczo wstawiać trzeba... (2016/08/14 13:02)

zylkos

Strona działa poprawnie,jednakże byłbym za przywróceniem sygnowania zdjęć na blogach z zapisem:nazwa użytkownika.dobroni.pl i dodawanie kilku zdjęć jednocześnie,wchodzą wszystkie ale nie kolejno...np 1,2,7,5,10,3,6,4 powinno być ;1,2,3,4,5,...jest tylko usuń...jak usunę to a piać od nowa pojedynczo wstawiać trzeba... (2016/08/14 13:03)

zylkos

Teraz jeszcze jedno...miałem styczność z administracją strony internetowej,była technicznie z 2012 roku-powiem tylko tyle SAJGON,a dla nie wtajemniczonych czarna magia...Przykładowo opracowanie administracją strony liczyło ponad 600 stron zapisu + zdjęć-(instrukcja obsługi) i jak napisałem nie jest to takie hop..siup...Pozdrawiam!!! (2016/08/14 13:10)

formoza58

Nie dziwota Arturze, że wszystko się Tobie podoba. Pod "zainteresowania "na Twoim profilu masz wszystkie grupy, włącznie z moją " Piechota II RP" ( na starej przystępnej i czytelnej formie), oraz " Artylerię". Za sprawą Kolegi MR wychodzi na to, że mam się nie interesować czterema tematami , a tylko trzema, które łaskawie zamieścił pod na moim profilu.Tyle mi pozwolił dobrodusznie. I straszno i smieszno... (2016/08/14 17:49)

zylkos

Krzychu u mnie jest tyle,że nawet nie zwracałem na to uwagi,dopiero teraz...no faktycznie u ciebie tylko trzy... (2016/08/14 20:57)

zylkos

Mi się gdzieś mignęło zainteresowania lub subskrybowane tematy i tam zaznaczasz X i chyba wtedy masz te grupy???Jednak nie wszystko mi się podoba,bo zamęt taki...trudno nawet mi się połapać... (2016/08/14 21:01)

formoza58

Dlatego właśnie chcę swoje ( razem siedem) na moim profilu, a nie szukać w różnych " iksach- pierdiksach" lub " chmurze tagów"... Przy okazji Redakcjo dziękuję za takie " wyróżnienie" i zastanawiam się, czym sobie zasłużyłem. A przecież Pawle, zaglądasz zapewne do portalu między reko- strzelaninami i czytając choćby ten " wątek" z ciekawości,nie reagujesz... Przykre (2016/08/14 23:36)

Redakcja

Własnie wstawiam relację z Boyen i Ossowa - poza tym jest niedziela, dzień wolny, jutro też jest dzień wolny, ruszymy dalej od wtorku (2016/08/14 23:54)

formoza58

Dni wolne?!! Oniemiałem i powiem krótko : o zgrozo!... W takim razie, przepraszam Szanownego/ ych Pana/ ów i życzę nabierania sił (2016/08/15 00:10)

Redakcja

Pracujemy w portalu społecznie a i tak Sebek mi mało łba nie urwał, że wstawiał filmy o 12 w nocy dziś:-) (2016/08/15 00:20)

canti80

... a myślałem, że tylko ja stawiam dobroni.pl ponad igrzyskami w Rio:) (2016/08/15 00:32)

Redakcja

A i tak mu wysłałem zły film z Ossowa i będzie dopiero rano dobry, 4 h pracy poszłooooo (2016/08/15 00:47)

Schrek

Nie wiem z czego to wynika ale na tabletach z androidem nie "chodzą" filmy :( (2016/08/15 21:20)

Stary Kojot

Poproszę o zainstalowanie guzika prowadzącego do grup tematycznych na forum. (2016/08/25 16:26)

Marcin

sukcesywnie sprzątamy stare układy i dodajemy nowe funkcje, od dziś możecie zmieniać winietę w blogu konto > moje dane > obsługa bloga (2016/08/31 11:18)

Marcin

mam też prośbę do Was, o to abyście swoje stare fotki w wiadomościach wykadrowali, tak aby nie wyglądały jak rozjechane przez walec. Zapewne z czasem redakcja upora się z tym sama, ale jeśli już dziś przerobicie swoje dane, portal i Wasz dużo zyska... (2016/08/31 11:21)

Marcin

jak to zrobić? guzik dodaj > Artykuły edytuj > w edycji kadruj (2016/08/31 11:22)

Marcin

w tym tygodniu pojawi się poprawiona nawigacja w portalu, zarządzanie GRH, miejsca i encyklopedia... @formoza i @starykojot - tak jak pisałem wcześniej, grupy tematyczne zostaną zastąpione tagami, które już dziś częściowo działają dla robotów G - https://dobroni.pl/tag/grunwald, ale z czasem każdy interesujący Was temat będzie dostępny do śledzenie (zapisywania się i obserwacji) Nowe podejście będzie bardziej intuicyjne i wygodniejsze w użyciu od starej funkcjonalności grup... prośba, jeszcze o chwilę cierpliwości... MR (2016/08/31 11:31)

formoza58

Dotychczasowe trzy stare grupy historyczne ( Kawaleria II RP, Marynarka Wojenna II RP i Broń Pancerna II RP), które pozostały mi na profilu są bardzo wygodne, to że nie ma w nich ruchu spowodowane jest tym, że zawiesiłem umieszczanie w nich materiałów w oczekiwaniu na pojawienie się w moim profilu pozostałych zabranych mi przez Was , z takim trudem stworzonych przeze mnie grup tematycznych. Do tej pory znalazłem " Piechotę II RP" w czarnym pasku zainteresowań u Zylkosa, Artyleria i lotnictwo ( w którym skompletowałem min. nazwiska poległych w czasie pokoju Lotników) do tej pory nie mogę znależć, bo żeście je zdekompletowali i rozrzuciliście. Podhalańczyków podarowaliście jakiemuś Starszemu Wiarusowi ( o aktywności ok. 80), chyba tylko,ze interesuje się 3 PSP. I zastanawiam się czym podpadłem jako jego moderator , twórca i chyba jedyny na bieżąco uzupełniający jego wątki.Wychodzi na to, że moje spacery po Powązkach Wojskowych w poszukiwaniu mogił Podhalańczyków i dokumenttowanie ich, to chyba... " o dupę potłuc"...Nie szanujecie poprostu czyjejś pracy Reasumując, to czytając Twoje nowe innowacje, rozumiem, że w "chmurze tagów" znajdą się również i dotychczasowe 3 grupy tematyczne w moim profilu? (2016/08/31 18:58)

Stary Kojot

Dlatego postulowałem o dodanie dodatkowego "guzika" bezpośrednio przekierowującego do grup tematycznych. Obecnie cała 1 wojna, czy moje tematy dotyczące 1. AWP czy okresu napoleońskiego - są nie do znalezienia... (2016/08/31 19:02)

formoza58

Andrzej, spróbuj znależć u innych na czarnych paskach, jak w przypadku moich "zajumanych" grup...Mnie MR nie musiałeś dołączyć w poście do Andrzeja, ponieważ pisaliśmy sobie wcześniej i znasz moje zdanie na ten temat. Doskonale wiesz na co czekam. Ale powiem szczerze, kończy mi się powoli cierpliwość... (2016/08/31 21:26)

mauser23

A ja chciałbym wykasować kilka osób spośród znajomych i wciąż nie mogę. Może w ramach wprowadzania ulepszeń i z tym fantem da się coś zrobić? (2016/09/02 14:23)

Marcin

da sie zrobić, zgłaszajcie więcej podobnych problemów w tym wątku... (2016/09/02 14:51)

formoza58

Na jedne nie odpowiadasz, a prosisz o następne... Co, czekasz na łatwiejsze. Durni z ludzi robisz?!. Zadałem Tobie kolejne pytanie, na które milczysz jak pień... Zupełne " no abla". Czekam na Twoją odpowiedż na moje ostatnie pytanie w poście z 31 sierpnia, godzina18.58. (2016/09/02 19:23)

Marcin

Odpisałem 2x. Ale mogę i 3x, Nie będzie już starej funkcjonalności grup. (2016/09/03 18:41)