Testujemy nowe dobroni.pl

/ 95 odpowiedzi / 10 zdjęć

Jeśli macie uwagi, lub gdzieś wykryjecie BUGI proszę zgłaszajcie je w tym watku serwisowym. 

ps. jest już możliwość dodawania całych galerii, nie tzreba pojedynczo uploadować fotek do newsa! 

modelarz

Można dodać newsa albo przez "dodaj" albo przez cms - ale stary cms bez masowego dodawania zdjęć. Wywalcie to (2016/08/05 17:24)

Marcin

Do tego też dojdziemy, tymczasowo prośba o dodawanie przez Guzik Dodaj i przypisanie wpisu do swojej GRH, wtedy w panelu admina macie kontrolę nad treścią jako admin GRH... (2016/08/05 17:46)

rawka27

A kiedy poprawicie blogi? (2016/08/05 19:06)

Marcin

w poniedziałek w 2 połowie dnia powinny być już nowe, co w tym stylu http://jazlowiak.e-sochaczew.pl/blog/index.php?ID=124 MR (2016/08/05 19:20)

formoza58

Co znaczy tablica w górnym, lewym roku strony pt. "Sprawdzać Twoją lokalizację" ? Wyjaśnij, co znaczy " zezwalaj" i " blokuj" (2016/08/08 22:17)

modelarz

w moim blogu są bugi - nie mogę wejśc na profil (2016/08/08 22:29)

Marcin

@formoza58 - przeglądarka zapisze Twoją lokalizację i potem np: mapa miejsc będzie pokazywała ciekawostki w Twojej okolicy - ale to jeszcze za chwilę... @modelarz - kończymy testy, jutro dostaniecie nowe blogi ps. W tym tyg oddamy : blogi, miejsca i encyklopedię, + NOWĄ wersje mobilną m.dobroni.pl z możliwością dodawania fotek w kom i na forum, nowy newsletter automatyczny i dedykowany... do końca miesiąca upload filmów z desktopa i komórki do naszego playera, nawigacja admina GRH + 100setki bugów które łapiemy i łatamy... jak coś wykryjecie wstawiajcie dokładne opisy co się wysypuje z linkiem... (2016/08/08 22:58)

Marcin

ps2. część widoków ma jeszcze stare style - to nie bug - sukcesywnie będziemy przepinać! (2016/08/08 23:02)

formoza58

To tak na biegu... Czy od tej pory, kiedy np. wymieniam nazwiska jedno pod drugim, to będzie w rezultacie w poziomym wymienianiu, tak jak dotychczasowa pisownia w komentarzach wpisów ? Przegapienie czy oszczędność ?W takim przypadku zbijania treści wpis się rozmywa i dekoncentruje czytelnika... (2016/08/08 23:26)

modelarz

Kalendarium jest w rozsypce zmienia daty na kompletnie dziwne, nie spacjuje tekstu, wprowadzenie zdjęcia wywala tekst. (2016/08/09 00:53)

Slajmi130

na stronę grupy/ blog nie da się wejść. Poproszę o poprawienie SRH Infanterie Regiment 26 (2016/08/09 13:49)

canti80

... sprawa kosmetyczna, ale może przy okazji będzie można zmieić opis na bliższy naszemu:) (2016/08/09 14:02)

canti80

... sprawa kosmetyczna, ale może przy okazji będzie można zmieić opis na bliższy naszemu:)

... miałem na myśli "+Adrian dodaj swoje zdjęcia z wypraw na ryby" (2016/08/09 14:03)

maciek-skura

Są literówki w przyciskach podczas dodawania wpisów, nie widzę możliwości przemieszczania zdjęć ( zmiana kolejności ) w dodawanych galeriach. Zniknęły mi dostępy do stron jako admin. Jak chcę wejśc na strony tylko w podglądzie wywala errory. (2016/08/09 20:26)

formoza58

Nie odpowiedziałes mi Marcin na poprzednie pytanie, a tutaj kolejne... Na nowym profilu zniknęły następujace grupy historyczne: Podhalańczycy, Piechota, Artyleria i Lotnictwo. Moje wpisy mozna czytać od najnowszego tylko 10 starszych. Kiedyś można było przejrzeć od najnowszego do pierwszego. (2016/08/09 20:33)

formoza58

To co, Kolego, koniec testowania i tradycyjna " cisza w eterze" w kontaktach?!... Sam zarzuciłeś wątek, wiec jako gospodarz powinieneś stać na wysokości zadania.Ostatnio proponowałeś, abym zamiast ' tasiemcowych" wątków na forum zwieńczał tematy wpisami. Po dwóch dniach Twojego milczenia po objecującym początku, mam brak dostępu do swoich prawie całości wpisów ( goście również), zniknęły mi cztery grupy tematyczne ( tj. Podhalańczycy, Artyleria, Piechota i Lotnictwo)... Jeśli chcę wrzucić nowy wpis, mogę sobie naciskać tylko " Krzysztof dodaj nowy wpis". I co?... Ano, jajco. To tak, apropo zwieńczania... (2016/08/11 23:56)

formoza58

Dąsamy się? Trudno... Dzisiaj pojawiły się wszystkie moje wpisy, reszta dalej jajco... Jeśli więc jesteście jeszcze w trakcie ' tworzenia", to nie wysyłajcie mi na skrzynkę maili w typie " zobacz, co zmienił się dobroni", ponieważ co dzień zaglądam i " ciemność widzę, ciemność" oprócz posypywania lukrem tego, co było w poprzedniej formie.Naprawdę, szczerze i bez złośliwości... (2016/08/12 20:05)

Marcin

to był test nowego newsletter, we wtorek dostaliście maila zgodne z obserwowanymi przez Was tematami, a dziś w nocy wysłaliśmy do Wszystkich "testową" informację o nowościach... czy nowa forma jest ok, jak ją widać w programach mailowych, a jak w telefonach? jest ok? ps. mamy też "bete" m.dobroni.pl możecie klikać w telefonach i zgaszać uwagi (2016/08/12 20:43)

formoza58

Sorki, ale się nie rozumiemy... Podałem Tobie to co jest do przywrócenia dla trybu, potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania mego blogu. Możliwość pisania i dodania nowych wpisów, oraz przywrócenia czterech grup historycznych. KROPKA! Tylko tyle potrzebne mi do szczęścia, reszta to dodatki i wabiki dla min. dla przyszłego " narybku portalowego" i użytkowników netu poprzez telefon. (2016/08/12 21:59)

Marcin

Kurcze nie bardzo rozumiem, dostęp do wpisów masz w guziku dodaj, tym czerwonym w górnym prawym rogu, masz dodaj i edytuj wpisy... Działa? (2016/08/12 22:10)

formoza58

Do tej pory chcąc wprowadzić nowy wpis, naciskałem w moim blogu " Krzysztof dodaj nowy wpis", który notabene jest równiez w nowej szacie. Skąd mogłem wiedzieć, że obowiązuje czerwony " dodaj +" ?!... Oki, teraz dodajcie mi jeszcze cztery brakujące grupy zainteresowań i ja nie mam tymczasem innych kłopotów... (2016/08/12 22:32)

Marcin

Testujemy dodawanie fotek z telefonu, jeśli jesteście teraz gdzieś w terenie postarajcie się dodać foto w komentarzu do wiadomości lub poście na forum. W wątku z ossowa sa już pierwsze fotki z imprezy... (2016/08/14 11:15)

formoza58

A ja nadal nie mam w swoim profilu czterech grup historycznych w moich zainteresowaniach... (2016/08/14 11:45)

Marcin

Grup już nie będzie w nowej wersji, zostaną zastąpione tagami... MR (2016/08/14 11:59)

formoza58

Kolego, wszyscy blogerzy pod nazwiskiem na profilu mają wszystkie grupy zainteresowań, w wielu przypadkach ledwo zaawansowane. Zniknięte u mnie grupy tematyczne były " pełnokrwistym" wynikiem mojej pracy i po raz ostatni proszę o umieszczenie w moim profilu, jak to ma miejsce u innych blogerów.Ja Tobie piszą o konkretach, a Ty za każdym zwodzisz " pierdołami" w zastępczych tematach " kosmetycznych". Telefoniki, tagi, newsy zachęcające, a nie potraficie poprawić, co uszło Wam uwadze podczas " upiększania portalu" ??!!... (2016/08/14 12:35)