Tablica w Smoleńsku - tablica zmieniona przez Rosj

/ 57 odpowiedzi / 4 zdjęć
SKWARA192

Trochę tak poplątałeś wszystko,oni pomnik u siebie postawili ,a rajd miał być zakazany bo był na jego cześć i kończył się złożeniem kwiatów na jego grobie. (2011/04/15 10:02)

użytkownik9025

Koledzy myślę, że świat odetchnie z ulgą jak się tę Polskę po prostu rozwiąże a na jej miejsce po stworzeniu kilku euroregionów, z terenów mniej więcej równych Królestwu Polskiemu, stworzy jak to chce niejaki Sławomir Sierakowski z Krytyki Politycznej , nawet już trzeci film jest w tym temacie kręcony, Judeopolonię. Takie państwo, wielokulturowe ajuści, nawet godło Sierakowski zaprojektował, na czerwonym tle orzeł polski rozpięty na gwieździe Dawida. Cały zeszły tydzień ten film kręcili na Pl.Piłsudskiego i te flagi tam na masztach powiewały aż niemiło było. A ten film, za nasze pieniądze robiony przez żydowską reżyserkę o nazwisku Bartana, będzie od czerwca do listopada reprezentował nas na bienale sztuki w Wenecji. Ten Sierakowski żąda tam aby Żydzi wrócili do Polski bo to ich ziemia i My za nimi tęsknimy. W piśmie najnowszym pt. Wysokie Obcasy ta reżyserka jasno wykłada program tak zwanego Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce. Można poczytać, tylko najpierw trzeba włosy żelem posmarować bo dęba stają.
Fen (2011/04/15 23:21)

Krzyśku

No pewnie no pewnie. Tusk, który zapewne naprawdę nazywa się Mordechaj Teskenbrott wczoraj opylił mi kamienicę za pomarańczę z Jaffy. A w Sejmie jest już rządowy projekt ustawy nakazujący zapuszczenie pejsów, noszenie jarmułki i przymusowe obrzezanie wszystkich mężczyzn. Rząd zapowiada też nowy program 2012 synagog zamiast Euro 2012. Ajwaj Fen, ajwaj ... Litości ... zaczynam się czuć jakbym słuchał wiernego słuchacza Radia Maryja, czyli jedynego prawdziwego Polaka oczywiście     (2011/04/15 23:47)

użytkownik9025

Krzychu nie wymyśliłem tego, Sierakowski z Krytyki Politycznej to wymyślił i realizuje te filmy. To mają być tak zwane "dokumenty kreatywne" a widzom ma się mieszać fikcja z prawdą. W najnowszym Najwyższym Czasie pisze o tym Stanisław Michalkiewicz. Hasło Sierakowskiego, które głosi od 2008r brzmi, że 3300000 Żydów może zmienić życie 40 000 000 Polaków.
Poczytaj. Osądź Sam.
                                 Fen (2011/04/15 23:57)

Wrotycz

A to wątek był o tablicy w Smoleński ? a nie o kręceniu filmu na pl.Piłsudskiego. Znowu się zagalopowałeś kolego Fen (2011/04/16 10:07)

JaRost

ja może tak bardziej w temacie (tematach?)Fen jak już przy mieszaniu w głowach jesteśmy. A książka niejakiego pana Szymowskiego pt "Zamach w Smoleńsku" nie miesza ludziom w głowach? Toż to się nawet słuchacze jedynego słusznego radia burzą na antenie, że autor miesza i podjudza. Pan Świtoń twierdzi, że opracowana plan zredukowania Polaków do 15 mln. Jak się domyślam nie znasz żadnego Żyda, a już samo określenie działa na Ciebie jak płachta na byka....
Ech gdzie się podziała stara, tolerancyjna Rzeczpospolita....Ja się cieszę, że mieszkam w miarę normalnym miasteczku gdzie radzieckie groby jenieckie i wojenne, a także groby polskie, niemieckie i żydowskie są traktowane z należytą godnością. gdzie wielokulturowa przeszłość łączy, a nie dzieli. gdzie przyjazd niemieckiej wycieczki nie kojarzy się z przygotowywaną inwazją. Szkoda że w innych miejscowościach jest inaczej.  (2011/04/16 10:08)

JaRost

Jeśli chodzi o tablicę to uważam że Rosjanie źle postąpili. Z tego co czytałem "po łebkach" bo już jestem tym tematem wykończony, wnioskuję że nasi włodarze wiedzieli o planach. Trza się było dogadać, zrobić wersję rosyjskojęzyczną i nie było by problemów. takie jest moje zdanie. Niestety sami sobie rząd wybraliśmy, zresztą opozycję także. Uważam że obojętnie, która z opcji nie byłaby przy korycie to i tak byśmy byli w podobnej sytuacji. Wymagamy od innych, sami od siebie nie wymagając. zarówno personalnie jak i zbiorowo.  Jesteśmy narodem idealnie pasującym do fragmentu Ewangelii św Łukasza ”Widzisz drzazgę w oku brata swego, a belki w swoim oku nie widzisz"  (2011/04/16 10:21)