T-34 chciał mnie przejechać...

/ 10 odpowiedzi / 3 zdjęć
Taki z zielonego plastiku. Za jedyne 3400 złociszy. Skala 1:16,Boziu,  jak z obrazka. Kolekcja via poczta/kurier zaplanowana na dwa i pół roku. Kiedyś słyszałem że Ruskie spod Stalingradu do Berlina też tak długo jechali...
Ale co tam Ruskie...
A tutaj taaaki czołg, w porównaniu z Tumpeterem i Torro, to pół darmo!
I kupiłbym już sobie ze dwa taaakie czołgi, ale nie wiem czy Marusie i Lidke do każdego dorzucaja?
I czy dziewczyny będą miały własne piżamy?
Przecież za te piniądzory to ja nie bedę im wszystkiego po kolei kupować!
Żona się raczej nie zgodzi....

modelarz

Ale to czołg nie dla zegarmistrzów a dla takich są modele o których mówisz.... (2014/08/22 11:30)

modelarz

http://histomil.com/viewtopic.php?f=283&t=9268 (2014/08/22 11:31)

Stary Kojot

Ciekawe, czy ktoś dobrnie do końca tej kolekcji?Podobnie było z Tygrysem. Czy ktoś go skończył do końca? (2014/08/22 16:12)

Stary Kojot

Mnie zastanawia strategia marketingowa takich pomysłów. Zakładając, że rzadko kto dotrwa do końca kolekcji, cena jest chyba tak skalkulowana, żeby koszta zwróciły się w połowie cyklu wydawniczego. Albo i jeszcze wcześniej.W ogóle sam pomysł składania modelu przez 2 i pól roku jest dziwny, skoro w podobnej skali, z podobnym wyposażeniem można kupić od ręki w sklepie i to za wiele mniejsze pieniądze.No i cena ponad 3 tyś zł... (2014/08/24 13:57)

olokolo

Tygrys wyszedł do końca i znam ludzi, którzy go składają. Sam też mam tego Tygrysa (wszystkie numery), kiedyś trafi na warsztat. T-34 zamówiłem i zbiorę. Co do polityki - widocznie jest zapotrzebowanie na takie kolekcję - każdy kalkuluje na co go stać na co nie. Wydanie min 300 na tanka w 1/16 to jednak jednorazowo troszkę drylujący kieszeń wydatek. Wszędzie gdzie czytam o takich kolekcjach to większość marudzi, że drogo, że długo i tak dalej. Jak już z tym dają sobie spokój zaczyna się narzekanie na jakość, wykonanie itd. Ludzie - mam pieniądze, stać mnie to kupuje - nie stać mnie to nie kupuje. I tyle. (2014/08/26 11:49)

porucznik92

A ja mam takiego tygrysa,jeszcze nie sklejony. (2014/09/25 20:28)