Szukam grupy rekonstrukcyjnej do Fotografii. Dokum

/ 5 odpowiedzi
Witam, W związku z projektem fotograficznym na studia, wymyśliłem temat o współczesnych Patriotach, chciałbym sfotografować ludzi których zajęciem w wolnym czasie jest odtwarzanie historii, udokumentować tą malejącą grupę ludzi którym nie jest obojętna nasza historia. Szukam grup rekonstrukcyjnych które pozwoliłyby mi np na treningu, lub jakiś przygotowaniu na sfotografowanie paru osób. Interesują mnie grupy rekonstruujące Polską historię, nieistotna epoka. Najchętniej w Województwie mazowieckim, aczkolwiek jestem w stanie dojechać wszędzie na terenie Polski. Chętnie odpowiem na pytania jeżeli są jakieś niejasności. Pozdrawiam i czekam na odzew, Mikołaj Krawczunas
Jan Mazurkiewicz

Zapraszam do Mławy do Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej. Kontakt przez Dom Kultury w Mławie (2010/04/20 05:47)

ArturGT

Witam,

Zaprasza do Ostrówka 9 maja 2010 (koło Góry Kalwarii), mamy tam rocznicę zdobycia przedmościa i małą uroczystości. Będzie kilkanaście osób w mundurach P3P XW.

(2010/04/22 14:59)

arsenal

Jeśli interesuje Pana kawaleria, zapraszam do szwoleżerów gwardii lub lansjerów nadwiślańskich: www.arsenal.org.pl (2010/04/22 19:57)

Sturmann

Witam,

Chętnie pomożemy, zaparaszam do Warszawy 8-9 maj, V Konwent Gier Stratgicznych Grenadier na terenie Cytadeli, sporo grup reknstrukcyjnych od Średniwiecza do II-giej wojny, w niedzielę 9-go inscenizacja p.t. "Berlin 1945" z pirotechniką i czołgami.

24-26.09. Nipołomice Otwarte Spotkania Wargamingowe "Pola Chwały" największy konwent gier strategicznych w Europie wschodniej. GRH - bardzo bogaty program inscenizacji.

kontakt polachwaly.wargaming.pl

Pzdr

Sturmann

(2010/05/02 23:37)

Marja Rau

Witam, ponawiam zaproszenie w imieniu Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława. Bardzo chętnie zabierzemy Cię do Bolimowa. Obejrzysz naszą pracę od tzw. kuchni i od salonu. Już od 17 maja mozesz robić nam zdjęcia. Zapraszam na stronę www.mdkmlawa.com. Tam jest nasza fotograficzna historia. Pozdrawiam. Marja Rau

(2010/05/05 12:59)