Szkotowo 24 - 27.VII.2014 r.,

/ 8 odpowiedzi

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie www.dobroni.pl, w następny weekend odbędzie się rekonstrukcja w Szkotowie.

W związku z tym, proszę o zgłaszanie się osób zainteresowanych uczestnictwem.

Niżej plan całej imprezy:
Aktualny plan zlotu jest następujący:

Czwartek 24 lipca 2014 roku

- otwarcie obozu rekonstrukcyjnego;

Piątek 25 lipca 2014 rokuP

- zwiedzanie pola bitwy pod Tannenbergiem;

-od godz. 18.00 - festiwal kultury polskiej, niemieckiej i rosyjskiej w Browinie i mała rekonstrukcja historyczna;

Sobota 26 lipca 2014 roku

- zwiedzanie obozu rekonstrukcyjnego;

- godz. 17.00 - próba generalna bitwy;

- godz. 18-22.00 - wieczorne spotkanie na szkotowskiej plaży

Niedziela 27 lipca 2014 rok

- godz. 9.30 - nabożeństwo wielowyznaniowe na cmentarzu w Szkotowie - spotkanie rekonstruktorów wszystkich wszystkich armii i krajów - uczestników Wielkiej Wojny;

- pokazy dioram grup rekonstrukcji historycznej, zwiedzanie obozów, stoiska hanlowe z epoki i współczesne

- 15.00 - Rekonstrukcja bitwy pod Tannenbergiem 1914 (pole duże);

Historia, Portal historyczny, Rekonstrukcje historyczne bitew
Portal historyczny dobroni.pl - portal historii ożywionej prezentujący bron i rekonstrukcje historyczne
dobroni.pl
kcieszkowski

Tak jak deklarowałem się  na ostatnim zebraniu, wszystko zostaje bez zmian. (2014/07/21 08:51)

FaZa

U mnie też bez zmian. Prawdopodobnie z Andrzejem w sobotę pojadę. Muszę się z Nim ugadać. Żona też jedzie. (2014/07/21 13:47)

bykfernando

Ja moge w niedziele. Nie wiem jak Sars i Bartek.Chudy się dopasuje. (2014/07/21 18:54)

slaw

Ja z Ignacym też chętnie przyjedziemy, tym bardziej, że przynajmniej raz mamy bliżej od Was :) (2014/07/21 19:00)

Penio

Ja jadę, ale w tak krótkim czasie ciężko zmobilizować SARS. Jak z dojazdem? (2014/07/21 22:15)

Darth Simba

No to w końcu kto jedzie, kiedy jedzie i czym jedzie.

Mam coraz większą chęć przestać sobie zawracać głowę i odpuścić sobie ten wyjazd, co najwyżej jechać w niedzielę popatrzeć. (2014/07/24 07:47)

FaZa

Jadę z żoną i Andrzejem w sobotę o 13-tej. Andrzej ma jakiegoś "grajka" zabrać a jak nie weźmie to pewnie będzie mieć miejsce. Egon mówił, że może w piątek jechać tylko wiadomo, Egon nie ma czym, Krzysiek też. (2014/07/24 08:24)

FaZa

Rozkład jazdy na Tannenberg:
Jutro o 18-tej Bartek B. startuje swoim "Pendolino" z wagonem klamotów i zabiera pasażerów: Piotrka, Egona, Mariusza Mo., Monikę?, Krzyśka. Ja jadę osiołkiem Andrzeja z Andrzejem, żoną i grajkiem. W sobotę Rafał swoim "Migiem" leci sam. Chudy też swoim pędzi sam ( bo ma blisko). Prezes swoim osiołkiem zawita w niedzielę. Jeszcze Sławek z Ignacym dołączą na miejscu.
(2014/07/24 14:58)