szkolenie - nowy pomysl

/ 2 odpowiedzi
Szanowny koledzy,

ogladajac ten filmik:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DYRd3r43jhs

ktory mie sie bardzo podoba wpadlem na pomysl, czy nie warto pomyslec na jakis weekend/spotkanie, gdzie mozno wymienic projekty , pomysly na cos takiego.

Bedzie to okazja, ze kazdy pozna sie z historia landszturmu, mozemy wybierac juz doswiaczenie i stworzyc wyzszy poziom jakosci naszek grupy.

pozdrawiam serdecznie

Günther w Gostyninie
Stary Kojot


Pomysł bardzo interesujący. Zorganizujmy cos w rodzaju warsztatów. Co sie nauczymy, to nasze, ale cenniejsza jest wartość poznawcza zwyczajów dla danej epoki i armii. (2013/08/20 08:49)

Rumcajs


Bardzo fajny filmik. Co prawda ćwiczenia nie są moim ulubionym zajęciem, choćby tylko dlatego, że w moich obserwacjach służą głównie do niczego, ale chętnie się spotkam, żeby pogadać. Doszliśmy już do jakiegoś etapu rozwojowego i warto ustalić co dalej. Tym bardziej, że projektem zainteresowało się teraz sporo osób - zaczyna pączkować poza naszą grupkę. Nie wiem czy zauważyliście, że dołączył do nas Jacek z Iłży. Do tego spora "konkurencja" leśnych dziadków z Lubonia. Choć ta ostatnia grupa, to jak do tej pory głównie koszarowcy, ale kto wie, co będzie skoro w Giżycku już biegali po polu. (2013/08/28 09:11)