SRH "Wrzesień 39"

/ 3 odpowiedzi
Wszystkich zainteresowanych działalnością Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej "Wrzesień 39" zapraszamy na naszą stronę: www.wrzesien39.pl Wszelkie pytania można zadawać tutaj, lub kierować na nasze forum: www.forum.wrzesien39.pl Zapraszamy, Andrzej Gładysz "Gładki" SRH "Wrzesień 39"
PZL-P11

Ja mam pytanie, ponieważ poważnie interesuję się Wojskiem Polskim sprzed wojny i chciałem przystąpić do tego typu GRH. Jednakże mam dopiero 15 lat, a wszędzie przyjmuje się od 16 lat. Więc mam pytanie, czy ewentualnie mógłbym być przyjęty, a jeśli nie, to czy za rok? W tym czasie skompletowałbym sprzęt, I tu mam pytanie, jaki dokładnie? Że mundur wz. 36 to wiem, ale co dokładnie> Jakieś halsztuki czy co? (2010/07/01 22:28)

darda

Jakby Ci tu powiedzieć - na temat bardzo młodych rekonstruktorów jest dość długi wątek na tym Forum, radzę go przeczytać.
Przed złożeniem akcesu do którejś GRH dobrze jest też zdobyć samodzielnie choć tyle wiedzy, by nie budzić zdziwienia takimi pytaniami, jak to o "jakieś halsztuki". (2010/07/01 23:05)

PZL-P11

Chodzi o ten wątek, w którym o tego typu rzeczy dopytywał się bodajrze 12 czy 13 latek? Czytałem kiedyś. Tylko mi chodzi o tą różnicę jednego roku, czy wogóle mógłbym być przyjęty. Jeśli chodzi o wiedzę, to ja raczej interesowałem się lotnictwem i sprzętem zmechanizowanym i ich potyczkami, a książek dobrze opowiadających wnikliwie o barwie i umundurowaniu piechoty niestety nie mam ze względu na brak kasy. Jeśli jest jednak jakaś stronka w internecie o tym, to chętnie bym się zapoznał (na raze nie natrafiłem). (2010/07/05 21:12)