SPRAWY PILNE!

/ 2 odpowiedzi
Primo: skoro od ponad pół roku nic nie ruszyło w kwestii wymiany baneru, najwyższa pora to zmienić.
Nie wątpię, że spośród tak licznej grupy członków i sympatyków 14 PSS znajdują się osoby biegle władające następującymi językami: angielski, rosyjski, niemiecki, więc proszę o zgłaszanie się w celu dokonania tłumaczenia tekstu na baner. Myślę, że tydzień czasu spokojnie wystarczy żeby się zgłosić.
Jeśli nie, to mamy w Przasnyszu tłumaczy, zapłacę z pułkowych i będzie zrobione.

Tak samo w kwestii przygotowania projektu baneru, nie wątpię że znajdą się chętni do poświęcenia swojego czasu, kilka godzin wystarczy, żeby zaprojektować baner. Kwestie późniejszego zataszczenia do drukarni, osadzenia biorę na siebie.

Secundo: ta sprawa to prośba o zmianę map stanowiących tło dla naszej strony. Mapy dotyczą lipca 1915 roku, nie bardzo pasują do okresu nas interesującego. Ale że Mariusz Maciaszczyk bardzo dobrze radzi sobie z obsługą strony, myślę że nie będzie z tym problemu.
FaZa


Popieram! Jak się przygotuje tekst to postaram dać znajomemu do przetłumaczenia na niemiecki. Ps; lipiec też jest w naszym zainteresowaniu. Jednak to Bitwa przasnyska. Tylko mapkę bym zmienił lokalizacyjnie. Mapę lutową można oczywiście też wstawić. Można pomyśleć o banerze przedstawiającym IWŚ i PS1863. (2014/07/24 08:21)

Darth Simba


O to to to.
To może zrobić dwa banery, jeden dotyczący styczniowego w formie zwijanej, a ten o I Światowej w formie ze roll up'a? (2014/07/24 08:29)