sklepy z bronia do rekonstrukcji

/ 7 odpowiedzi
Witam mam pytanie dotyczące informacji gdzie na terenie kraju  można kupić  broń do rekonstrucji
Romi04

Jaką broń? (2014/06/11 11:12)

klemens74

Przepraszam zapomniałem o najważniejszym chodzi o broń alarmową lub inna palną konstrukcyjnie przeznaczoną do strzelania wyłącznie z amunicji ślepej

(2014/06/11 15:50)

Romi04

Rewolwer lub pistolet na amunicję hukową (dla pełnoletnich) bez ograniczeń w sklepach wysyłkowych lub każdym z bronią np. myśliwskich natomiast pozostałą po uzyskaniu pozwolenia na broń do celów kolekcjonerskich. 

Uprzedzając twoje kolejne pytanie: aby takowe uzyskać należy dorosnąć do pełnoletności, udać się do KWP w województwie swojego zameldowania, zdać stosowny egzamin, przejść odpowiednie badania lekarskie i zapłacić za wszystko min. ok. 1500zł. Dokonanie tego wszystkiego jest warunkiem koniecznym acz nie zawsze wystarczającym do uzyskania takowego pozwolenia. A jak już takie schody pokonasz to zakup broni staje się drobnostką.

(2014/06/11 20:34)

Rumcajs

Czytając "definicję" podana przez Autora wątku myślę, że  chyba już zaposiadł bumagę umożliwiającą zakup czegoś lepszego niż CLK i raczej oczekiwał konkretnych adresów sklepów niż informacji o tym jak ową bumagę uzyskać. Może tu coś trafisz http://www.afg-obrona.pl/. (2014/06/12 12:31)

klemens74

Rumcajs bardzo dziękuję za odpowiedź bo właśnie tego oczekiwałem.Romi04 dla ciebie też wielkie dzięki ale w moim pytaniu nie chodziło mi o procedury uzyskania pozwolenia gdyż to już jest za mną i muszę ci powiedzieć że nie jest to droga przez mękę wręcz przeciwnie.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję  

(2014/06/12 19:22)

Romi04

Precyzja to jest to co powinno cechować nie tylko każdą broń palną. (2014/06/16 18:13)

klemens74

Mogę polecić sklep na Słowacji afg-obrona.pl  byłem wczoraj bardzo miła i profesjonalna obsługa Maja duży wybór broni do rekonstrukcji historycznej i ceny tez można negocjować  (2014/09/18 19:54)