Samochód Pancerny wz. 34

/ 3 odpowiedzi
Posiada ktoś jakieś plany dotyczące Samochodu Pancernego wz. 34 najlepiej wersji późniejszej czyli z skośnym tyłem? Najbardziej przydały by się plany ramy głównej z wymiarami... Może jakieś uwagi, rady dotyczące odbudowy... Z góry dzięki za wszystkie informacje ;)
rysiekkwiatek

Ja zrobiłem wz 34 2 sztuki.jeden jeździ w barwach SGO Pomorze , 2 w 9PSk w Grajewie.Wszystkie wymiary brałem z małego modelarza .Na zlocie w Olsztynku chłopaki z AA7 chwalili się że mają skany oryginalne ramy i jarzma mocowania karabinu.Musisz się z nimy skontaktować. (2013/09/24 18:06)

darda

Nie z AA7, a z Fundacji Wojskowości Polskiej.

Jeśli chcesz pomocy, określ najpierw, co tak naprawdę chcesz zbudować oraz jakie masz możliwości warsztatowe i finansowe. Nie gniewaj się, ale po Polsce jeździ już całkiem sporo pojazdów jedynie z grubsza przypominających wz34 i wspomaganie kolejnego "wyrobu pancerkopodobnego" nie bardzo ma sens. Jeśli naprawdę chcesz i możesz zbudować prawidłową replikę, być może jest o czym rozmawiać, choć raczej na priv.

I zapomnij o "Małym Modelarzu" - od 1987 roku wiedza na temat rzeczywistego wyglądu i proporcji wz.34 znacznie się poprawiła ;-) (2013/09/24 20:28)

Piotrek352335

Dzięki za informacje w temacie... Nie ma być to jakiś twór "pancerkopodobny" tylko replika która odzwierciedlała przedwojenną produkcję ;) (2013/09/25 18:46)