Repliki jakie lepsze, czy warto kupić?

/ 5 odpowiedzi
 Mam w planach nabyć nową replikę mp40. Czy warto kupować ją, w takiej firmie jak nestof? tak w ogóle to jakie firmy warte były by polecenia? Nie ukrywam jestem młodym rekonstruktorem, i chciałbym aby taka replika posłużyła dłużej.                                                                                          Serdecznie pozdrawiam.  

Zbyszek1

Nestof ma większość replik z denixa (w ty MP 40). Jak każda replika ma ona plusy i minusy. Pod kątem szczegółów zawsze znajdą się specjaliści którzy wytkną jakie to tragiczne buble są  porobione i że do reko się nie nada bo mają lepszą. Ogólnie replika jest często widziana obok MP 40 ASG. Wytrzymałościowo jest różne (szczególnie małe elementy) ponieważ jest wykonana z cynkalu po uszkodzeniu będzie trudno naprawić tą usterkę. Jednak jeżeli potrafi się obsłużyć  z repliką może ona być użytkowana przez dużo czasu. (2013/12/29 13:46)

marcin266

A mniej więcej, mógłbym dostać jakieś namiary na lepsze repliki? Bo jak wiadomo kupić i zapłacić to nie sztuka a potem kupować następną ze względu na to że poprzednia uległa zepsuciu czy usterkom mechanicznym wynikającym z użytkowania. Czy w ogóle ta replika jest opłacalna do tego aby ją kupić za taką cenę, no nie ukrywam jest to ponad 600 zł.   (2013/12/29 15:34)

Ricardo

Repliki typu ASG, które są nieco tańsze w rekonstrukcji nie sprawdzają się w ogóle. Akurat MP-40 Denixa jest dośc poprawną repliką, którą można polecic. Oczywiście są dostępne repliki z wyższej pólki, ale przygotuj się na cenę powyżej dwóch tysięcy złotych. Myślę, że denixowski spełni pokladane w nim nadzieje (2013/12/29 18:20)

Smiechu

Witam.Jestem rekonstruktorem brytyjskiej drużyny S.A.S..Interesuję się militariami jak i też jestem po części airssoftowcem.Długo zastanawialiśmy się nad replika do rekonstrukcji.Potrzebowałem  M16 z granatnikiem M203.Typowa replika używana do rekonstrukcji nie bardzo nas urządzała z racji braku  oddania strzału.Po długich rozważaniach wybór padł na replikę asg zasilaną Co2.Budowa tej repliki jest bardzo zbliżona do oryginału.Wygląd zewnętrzny jest prawie taki sam jak w broni ostrej.Uruchomienie repliki żeby oddać strzał - trzeba wykonać te same czynności co w broni ostrej.Do rozebrania i wyczyszczenia repliki musisz też wykonać prawie te same czynności co w broni ostrej.Replika ma też wbudowany system imitujący odrzut broni podczas strzału.Oddając strzał z tej repliki ma sie wrażenie że strzelamy z broni ostrej,a miałem okazję w wojsku postrzelać z beryla.Odczucie odrzutu jest dosyć zbliżone.Co do ceny to porządna replika nowa kosztuje od 1600 zł w górę.A teraz trzeba wspomnieć o wadzie jaką ma Co2.W niskich temperaturach nie postrzelasz sobie z tej repliki bo zachodzi zjawisko tak zwanego przez nas syfonowania.Zawór zamarza i gaz ucieknie. W okresach gdy temperatura jest wyższa to sama przyjemność strzelania z takiej repliki, osobiście polecam.Zero załatwiania pozwoleń na broń.Kupujesz replikę i cieszysz się użytkowaniem. (2014/02/02 22:40)

mksten

Witam Marcin 266 przejzyj robione przez nas repliki na naszym blogu. W zakładce zdjęcia odszukaj Mp 40. Cena repliki nie jest niska . Jednak jest ona całkowicie stalowa oksydowana można ja przeladowac i oddać suchy strzał no i oczywiście jest trwała.Pozdrawiamy Mksten. (2014/02/09 12:42)