Reklamy na dobroni.pl

/ 14 odpowiedzi
Ja rozumiem że kryzys i kasa jest potrzebna, na funkcjonowanie portalu, ale te reklamy pojawiające się na środku ekranu, to całkowicie odbiera mi chęć zaglądania na ten portal, za chwile pojawi się reklama podpasek i proszku do prani.
jacenty

Nieee no kurde za każdym razem klikać zwiń prażka .

(2012/02/10 13:01)

edward1949

to było moje ostatnie wejście na ten portal. (2012/02/10 13:04)

Stary Kojot

Dyskretna reklamka z ładnymi paniami w ładnej bieliźnie, gdzies z boku jeszcze obleci, ale nachalna reklama czegoś tam na cały ekran może doprowadzić do szybkiego zniechęcenia się użytkowników. Mnie sie to nie podoba!!!!!!!!! (2012/02/10 16:06)

toratoratora

Wrotycz ! O używanie podpasek Cię nie posądzam , broń Boże !  Istnieje taki programik, który kasuje reklamy z przeglądarek... (2012/02/10 16:43)

walther38

Hmm...
Programik nazywa się Adblock Plus. Jest dosyć skuteczny ale wojna trwa. Czasami zablokowanie reklamy nie pozwala na załadowanie w pełni funkcjonalnej strony. Nawet odświeżanie nic nie daje. Pozostaje czasowe wyłączenie go na danej stronie. No ale wtedy znowu reklamy. Itd. (2012/02/24 03:40)

slupski1

tradycyjnie, biznes ponad wszystko, czasem nawet ponad dobry smak. gratuluję połakomienia się na umowę z tą jeżdżącą przez środek reklamą. Nie mogła to być z boku. Jako krótkowidz nie patrzę na boki i wtedy taka forma mi nie przeszkadza. (2012/02/28 19:24)

zsira

Zgadzam się w pełni ze Słupskim i innymi co tak uważają. (2012/02/28 21:54)

modelarz

Nie ma już stron internetowych bez reklam, mnie akurat one nie przeszkadzają.  (2012/02/29 07:10)

Wrotycz

:( kolejna a............ (2012/03/12 18:40)

Rumcajs

Szanowna Redakcjo nie jest dobrze. Dziś na poczcie portalu znalazłem takie oto ogłoszenie:

"Moi drodzy,

Jak się masz?. Moje nazwisko jest Miss Eveline. Natknąłem się na swoim profilu tutaj i zainteresował się Tobą, bo teraz jest piękny i radosny, proszę o kontakt z moim prywatnym mailu ( [email protected] ) tak, że ja mogę powiedzieć więcej o sobie, a także dać ci więcej moich zdjęć, aby wiedzieć, kim jestem.

Proszę odpowiedzieć mi ten email.

( [email protected] )

Hello my dear ,

How are you ?. My name is Miss Eveline . I came across your profile here and i become interested in you because your profile is lovely and cheerful, please contact me with my private email ( [email protected] ) so that i can tell you more about myself and also to give you more of my pictures for you to know who i am .

Please reply me with this email here .

( [email protected]) "

Czy jest możliwość wyeliminowania tego typu propozycji na tym portalu, bo jakoś wydaje mi się, że owa propozycja nie dotyczy rozwiązania problemu z zakresu historii WP?

(2012/11/23 20:46)

doti80

Ja też to dostałam ..........trochę mi nie w smak bo lezbijką nie Jestem. (2012/11/23 21:02)

legion etrangere

@Rumcajs

@doti80

...na mojej poczcie to samo ! ...widocznie dziewczynka pomyliła się z wyborem portalu - pewnie chciała na badoo, e Darling  lub jakiś inny portal randkowy ! ...podejrzewam, że takich profili na portalu jest więcej i w momencie otrzymania sygnału od innych użytkowników redakcja portalu powinna takie profile automatycznie usuwać ...no chyba, że portal dobroni pl aspiruje także do miana portalu randkowego ?! ...( w co nie bardzo chce mi sie wierzyć !) ...lepiej już aby dobroni pl. pozostał portalem skupiającym miłośników militarystyki w ogólnie tego słowa znaczeniu a dla miłośników przygód erotycznych są inne strony (w myśl zasady, że wszystko jest dla ludzi) ... (2012/11/23 23:28)

ajzeman

Oj co się ekscytujecie. Fakt fakterm portal tworzymy MY. Większość artykułów tworzą bezpłatnie członkowie społeczności. Z drugiej jednak strony utrzymanie portalu kosztuje. Nie ma w tym nic dziwnego, że są reklamy. Lepiej taki portal niż badziewne darmowe forum z tysiącem spamu i reklam od zawsze i na zawsze. To niestety konieczność. Właścicielem portalu jest spółka. Spółka musi mieć za co utrzymać portal. Można zawsze założyć stowarzyszenie, płacić składki na serwer, informatyka, i tak dalej i tak dalej. Ciekawe ile taki portal pociągnie? I tak ten portal jest jednym z najmniej komercyjnych. Zrobienie strony zwykłej reklamowej strony to koszt min. 2000zł a ten portal jest mocno rozbudowany. Nie unikniemy reklam i też mnie wkurzają. Są wszędzie. Otwórz przedwojenną gazetę i co tam zobaczysz - też reklamy! (2012/11/24 02:14)

Stary Kojot

Podejrzewam, że to jakis robot się wcisnął. Dwa kliknięcia i po problemie. (2012/11/24 09:09)