Rejestracja GRH na portalu dobroni.pl

/ 5 odpowiedzi
Czołem! Czy ktoś z was orientuje się może jak wygląda zakładanie strony GRH na portalu dobroni.pl?

Przeczytałem regulamin, który wskazuje, żeby pisać w tej sprawie do redakcji. Napisałem, ale zero odzewu. Może coś przeoczyłem i gdzieś popełniłem błąd lub nie doczytałem? Proszę o pomoc w tym wątku. Z góry dziękuję.
Patriko14dh

Nie dostaliśmy od Pana żadnej wiadomości. Proszę skontaktować się ze mną pod adresem mailowym [email protected] (2012/08/22 13:31)

tomcajs

Witam.

Odkopuję temat, gdyż podobny problem mam, a nowego nie ma sensu zakładać skoro ten istnieje ;).

Mianowicie wysyłam maila wg instrukcji na adres [email protected] jednakże otrzymuję zwrotnie Mail Delivery Failed o treści:   

"This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

[email protected]

(ultimately generated from [email protected])

SMTP error from remote mail server after RCPT TO:<[email protected]>:

host hot.pl [212.85.96.52]: 552 5.2.2 User mailstore exceeded quota limit (-1 free, 2151079936 used, 2147483648 quota)".

Niestety żadnego innego do kontaktu do Was na stronie nie znalazłem. Proszę o pomoc, lub o podanie maila do kogo zwrócić się w tej sprawie.

Pozdrawiam

(2013/06/11 14:44)

Redakcja

Już sprawdzamy, bo meile dochodzą (2013/06/11 19:24)

Redakcja

Wybitny redaktor naczelny zapchał skrzynkę swoimi pierdołami i nic nie usuwał.  (2013/06/11 23:53)

tomcajs

Ok, teraz chyba przeszło. Dzięki za szybką reakcję :). (2013/06/12 21:55)