Przasnysz 2012 plusy dodatnie i plusy ujemne

/ 22 odpowiedzi / 12 zdjęć
Przasnysz 2012 plusy dodatnie i plusy ujemne
Stary Kojot

Kilka fotek autorstwa Kaktusa: (2012/07/22 12:53)

Stary Kojot

Było, można powiedzieć, bardzo kameralnie...
Jedno, co mnie zdziwiło, to fakt, że grupa organizująca, w tym samym czasie, częściowo brała udział w imprezie w Kutnie... Pierwszy raz się spotkałem z taką praktyką.
Natomiast totalną pomyłką był jakiś domorosły pirotechnik, który przyniósł nam atrapy granatów RG 42, odlane z czegoś, co przypominało ... beton... na szczęście, nikt tym nie rzucał. Owe granaty nadawały sie co najwyżej jako wypełniacz ładownicy, a nie do pozoracji pirotechnicznej... (2012/07/22 13:09)

radio

Ci co nie byli niech żałują wizyty e niedzięlę w Jednorożcu. Gratlacje dla Organizatorów. Minusów brak. Same + + + !!!  (2012/07/22 20:30)

Stary Kojot

Premierowo zaprezentowała sie grupa z Warszawy "Reko-Projekt" pod d-ctewm kol. Janka Nałęcza. (2012/07/22 20:56)

bykfernando

Jedno, co mnie zdziwiło, to fakt, że grupa organizująca, w tym samym czasie, częściowo brała udział w imprezie w Kutnie... Pierwszy raz się spotkałem z taką praktyką.
Cóż jedną z zasad którymi staramy się kierować w rekonstrukcji i w naszym działaniu jest dotrzymywanie danych obietnic. Może to takie nieżyciowe w tych czasach. Słowo o naszym udziale dane było podczas poprzedniej imprezy. A że staramy się dotrzymywać słowa, więc Ci co zostali mieli roboty za dwóch. Było trudno ale daliśmy radę.
Jeśli Ktoś zarzuca Nam że źle robimy dotrzymując danego słowa. To rzeczywiście ma rację.

(2012/07/22 23:11)

bykfernando

Nas krytykuje się za dotrzymywanie słowa, a w Bolimowie gani się jakieś nieznane grupy za to że go nie dotrzymują. No cóż bądź ty sybiraku mądry i  pisz wiersze. (2012/07/22 23:43)

Jhaken

W imieniu SRH Marienburg dziękuję za chwile spędzone w Przasnyszu. Impreza bardzo kameralna, ale to było wiadomo już od dawna i to był duży plus. Wielki plus uroczystości w Jednorożcu. Naprawdę byłem pod wrażeniem, jak mieszkańcy przywoływali opowiadania swoich rodziców czy dziadków o tych dniach Wielkiej Wojny. Przyjęcie nas przez Gminę Jednorożec także przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Dziękuję Organizatorom za pomoc i opiekę po inscenizacji - to też świadczy o wielkiej klasie i koleżeństwie.
Minusy - cóż wiadomo nie uniknie się, ale ja nie będę o nich pisał.

Na koniec mój osobisty apel do rekonstruktorów - zakładajcie zatyczki do uszu.  (2012/07/23 08:39)

darda

Nas krytykuje się za dotrzymywanie słowa, a w Bolimowie gani się jakieś nieznane grupy za to że go nie dotrzymują. No cóż bądź ty sybiraku mądry i  pisz wiersze.

Nie sądzę Mariuszu, by Andrzej Was krytykował. Wyraził zdziwienie - w końcu w pełni zrozumiałe, bo sytuacja nietypowa. Cóż jednak począć - jeśli się do czegoś zobowiązało, trzeba słowa dotrzymać, nawet gdy wynikają z tego trudności i komplikacje. Sam tego doświadczyłem musząc - niechętnie - zrezygnować z drugiego dnia Waszej imprezy. A jak czytam nieobecności w Jednorożcu naprawdę trzeba żałować! (2012/07/23 08:56)

Rumcajs

Oj nie tylko można, ale wręcz trzeba. Pod koniec to ja już tylko siedziałem i jadłem oczami. A niepocieszone gospodynie ciągle donosiły coś nowego. Z napojów oktanowych o wyrazie "piwo" w nazwie proponuję, miejscowe Piwo Kozicowe. Specjał dostępny dla każdego kierowcy (ze względu na najniższą mi znaną ilość oktanów ;-) ) i wspaniale gaszący pragnienie. (2012/07/23 09:35)

FaZa

Jako jeden z organizatorów to wymienię tylko plusy:
Moździerz Andrzeja robił wrażenie, pełna klasa,
łączność niezastąpiona, a sprzęt wyśmienity,
Żelazny Orzeł udowadnia swoją klasę i precyzję,
SRH Marienburg oprócz perfekcyjnego umundurowania i prezencji udowodnił, że i z ziemniaczkami też potrafi sobie poradzić (dzięki!),
Darda jak zwykle opanowanie przywódcze,
Poczęstunek Atamana z Kampinosu poprawiał morale żołnierzy w okopach,
"Reko-Projekt" tyrali od rana w okopach,
Dzięki Pawłowi bohaterski żołnierz carski poległ z bronią w ręku.

Relacja niebawem.

(2012/07/23 10:37)

radio

PROPONUJĘ.Zorganizowanie wysokiej jakości, odtworzenie i upamiętnienie wydarzeń historycznych przez WŁADZE I MIESZKAŃCÓW GMINY JEDNOROŻEC. STANDARTEM JEDNOROŻCA. Tylko można pozazdrościć.  (2012/07/23 10:57)