Prośba o potwierdzenie autentyczności :)

/ 19 odpowiedzi / 14 zdjęć
Witam serdecznie,
Jestem posiadaczem bagnetu amerykańskiego M7. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest to oryginał, a także, w związku z tym, że nie jestem kolekcjonerem, proszę powiedzcie mi ile może on być warty bo chciałbym go sprzedać :)

pimpek2000

oto kolejne zdjęcie :) jeśli potrzebujecie jeszcze więcej to chętnie wstawie :) (2013/11/10 10:27)

Stary Kojot

Nasz portal NIE zajmuje sie wyceną. Od tego są wyspecjalizowane firmy. (2013/11/10 13:54)

litwus

Dodaj więcej zdjęć w zbliżeniu żeby zobaczyć szczegóły konstrukcyjne :głowni,rękojeści,głowicy rękojeści,pochwy,bić itp.Z tych zdjęć widać tylko że jest to tylko bagnet podobny do amerykańskiego M7 i ciężko jest powiedzieć czy to jest oryginał. (2013/11/10 14:14)

Rumcajs

Nasz portal NIE zajmuje się wyceną. Od tego są wyspecjalizowane firmy.

Otóż to właśnie. Ciekawe czemu wszyscy uważają, że jeśli już się coś zamieści na forum o tematyce historycznej, to od razu można na nim uzyskać wycenę. Co innego identyfikację. Ale już tyle razy to pisaliśmy, że naprawdę staje się to nudne. Przecież wystarczy pośledzić przez jakiś czas portale aukcyjne i już to z grubsza wiadomo. (2013/11/10 14:42)

shimada

Sygnatura pod jelcem BOC sugeruje oryginał. Jednak brakuje zdjęcia drugiej strony gdzie winny być bicia US M7.
BOC to jeden z producentów bagnetu. Bauer Ordnance Corporation,  Detroit,  Michigan. (2013/11/10 15:54)

pimpek2000

Moi drodzy, przepraszam za prośbę o wycenę, ale nie wiedziałem, że tym się nie zajmujecie. Po prostu chodzi mi o określenie mniej więcej jego wartości, albo przynajmniej o naprowadzenie na jakąś sumę. Nie znam się na tym, a nie chciałbym być stratny. Ja osobiście zapłaciłem za niego 50 zł jakieś 6-7 lat temu. Nie wiem ile tak na prawdę jest warty w naszym kraju. Za wszelkie wskazówki byłbym bardzo wdzięczny. Co do zdjęć to właśnie zrobiłem kilka i w postach poniżej je załączę :) (2013/11/10 17:06)