Prośba o ocenę szabli

/ 4 odpowiedzi / 2 zdjęć

Witam wszystkich ,

Otrzymałem propozycję zakupu szabli w cenie 2500 zł od znajomego , który twierdzi że jest to 100% autentyk.

Nie jestem w tej kwestji przekonany stąd moja prośba o ocenę autentyczności przez osoby ,które jak zauważyłem po przeczytaniu dostępnych postów na forum mają ogromną wiedzę oraz doświadczenie odnośnie szabel wz 17.

Dziękuję i pozdrawiam

takija

Jeszcze jedno zdjęcie

(2016/12/28 18:06)

takija

I jeszcze jedno (2016/12/28 18:07)

yano57

Na tym forum wycen nie robimy, natomiast oceny możesz dokonać sam. Poszukaj np. w zakończonych aukcjach (wiadomego portalu) rękojeści szabli oficerskiej wz. 17, wykonanej przez pana Rybińskiego z Łodzi. Jeśli znajdziesz, DOKŁADNIE przyjrzyj się orzełkowi na kapturku. Głownia może też być tego producenta lub innego, jest ich kilku. Znalezienie też nie sprawi problemu. Poszukaj i pooglądaj, sam ocenisz i wycenisz. Jeśli chcesz, to się ucz, jeśli zawitałeś tu, aby sobie z nas pożartować, to nieładnie. (2016/12/28 21:41)

takija

Absolutnie nie miałem na myśli aby żartować sobie lub wyzłośliwiać się ,a jedynie potwierdzić moje domysły. Dziękuję za informację zawarte w odpowiedzi - człowiek się uczy przez całe życie a ciężko znaleźć osoby z taką wiedzą jak Pan, której chociaż część zechcą przekazać innym. Pozdrawiam (2016/12/28 22:06)