Pomóc proszę.

/ 7 odpowiedzi / 2 zdjęć
Pomóc proszę. Patrząc przez starych dokumentów znalezionych Pisemną dziadek, gdzie mój dziadek służył w Silesia voevodstvi, Guri Ternovska 11 lub 2 pułk piechoty w pobliżu Katowic (został powołany w lipcu 1939) .Pidskazhit proszę słusznie lub że nie było pułk piechoty i gdzie można przeczytać więcej informacji . Dziękuję bardzo za pomoc.
Redakcja

Wstaw skany dokumentów (2014/08/28 09:48)

Helf

Zdjęcie mojego dziadka (2014/08/28 10:05)

Helf

(2014/08/28 10:05)

Helf

(2014/08/28 10:16)

Helf

(2014/08/28 10:53)

yankee

Mundur wskazuje na 11 Górnośląski Pułk Piechoty z Tarnowskich Gór.

Pismo odręczne jest pismem chyba ukraińskim lub białoruskim, bo czysto rosyjskie chyba nie.

Please write in English  or German :-) It will be more easily :-)

(2014/08/28 22:33)

Helf

Dziękuję za odpowiedź. Więc to ukraiński język. W tym przypadku, oprócz naszej rodziny fotografuje dziadek nie posiada żadnych informacji, które mój dziadek służył. I to jest szansa, starych dokumentów znaleźć kawałek papieru, który został nagrany tej informacji tutaj:
śląskie
Tarnovskys Guri
11 Pułk Piechoty
w pobliżu Katowic
(Początku lipca 1939)
W lipcu 1939 mój dziadek został wcielony do polskiej armii, w tym samym roku, spadek był w niewoli niemieckiej.
Miasto Katavits historie didius, które niestety nie brzmiały bardzo często, ale nie jestem łatwa * yataye lub w pobliżu tego miasta, został schwytany i był jego jednostka wojskowa.

Chciałbym zwrócić się do Archiwum Wojskowego w Warszawie, opowieści mojego dziadka, że w krótkim czasie służył w polskiej armii, był dumny z, na przykład, został wzięty do niewoli, po udanej eksploracji, ponad 10 Niemców :))) I dowiedzieć się więcej o życiu swojego dziadka :))

Dwukrotnie wykonane wniosek do Archiwum Wojskowego w Warszawie, ale otrzymała odpowiedź odmowną, ponieważ błędnie wskazano jednostki wojskowej. Teraz mam nadzieję, że rekord na tej kartce papieru pomoże zdecydować się na prawej części wojska.
Dziękujemy.
(2014/08/29 08:51)