Podręcznik Drużynowego lub Plutonowego.

/ 6 odpowiedzi
 Witam poszukuje reprintu wyżej wymienionych pozycji. Potrzebuje ich do szkolenia ludzi z mojej grupy. Działamy od niedawna i chcemy się rozwijać i szkolić w sztuce, ale do tego brakuje nam troszkę materiałów. Czy mógłby podać namiar na reprint, kserówkę lub skany w normalnej cenie.
Próbujemy odtwarzać Obronę Narodową. Która z tych książek była by nam bardziej pomocna?
Pozdrawiam
fiku

Zacznijcie od regulaminu piechotyhttp://www.cytadela.aplus.pl/tematy_woj/musztra_new/regpiech.pdf (2011/12/24 17:14)

Stary Kojot

Reprinty wydane przez Fundację Polonia Militaris. (2011/12/24 21:30)

skautmisiek

Regulamin już ze strony Cytadeli opracowany i wykorzystany w szkoleniu. Czy jest szansa aby nabyć te reprinty jeszcze gdzieś? (2011/12/25 11:41)

ArturSz

Próbujemy odtwarzać Obronę Narodową. Która z tych książek była by nam bardziej pomocna?

Na początek serdecznie polecam Kazimierz Pindel "Obrona Narodowa 1937-1939".
Niezastąpiona literatura dla każdego kto interesuje się  i sięga po rekonstrukcję Obrony Narodowej.

(2011/12/25 20:48)

skautmisiek

Kupiłem w księgarni wysyłkowej nr. ,,Do Broni'' z 1-2 2008 gdzie był dodatek Podręcznik Dowódcy Plutonu Strzeleckiego z 1938 roku. Książka  Kazimierza Pindla już również przeczytana, była to książka która skierowała nasze działania na ON.
Dziękuje bardzo za pomoc. :) (2011/12/26 09:26)

skautmisiek

Dostałem dziś paczkę z nr ,,Do broni'' ale ten podręcznik to tylko 1 część (71 stron z 411), czy ktoś z was pamięta w jakich innych numerach były kolejne części?
Pozdrawiam (2011/12/28 15:06)