Patrolowanie na na portalu Dobroni.pl

/ 1 odpowiedzi
Witam! Mam dwa pytania (głównie do redakcji). Czy istnieje możliwość zbudowania opcji komunikatu (np. pomarańczowa zajawka w swoim panelu) nowych komentarzy do starych wpisów? Problem polega na tym, iż ktoś kto posiada wiele wpisów nie jest w stanie odpowiedzieć na nowy komentarz do wpisu np. sprzed kilku miesięcy bez sprawdzania po kolei swoich wcześniejszych wpisów co jest czasami czasochłonne lub po prostu o nowym wpisie się nie wie.
Następna rzecz. Czy istnieje możliwość udogodnienia ładowania zdjęć do wpisów? Chodzi mi o to by móc ładować fotografie automatycznie a nie pojedynczo ponieważ przy kilkudziesięciu lub więcej jest z tym dużo problemu np. czasami się samo wyloguje z powodu zbyt dużego czasu ładowania fotek no i oczywiście zamieszczanie wpisu z wieloma fotografiami jest bardzo czasochłonne. Pozdrawiam!
zylkos


Jak można to niech NASZA REDAKCJA zrobi coś z podwójnymi znajomymi.Jeżeli przez przypadek wyślesz do kogoś drugie zaproszenie do znajomych i osoba ta zaakceptuje to masz podwójnego znajomego.Czy istnieje w panelu sterowania zablokowanie opcjii wysyłania po raza drugi zaproszenia lub zablowkowania przyjęcia do znajomych po raz drugi???.Do pomysłu KOLEGI Fazy dołączam się i popieram pomysł!!! (2012/12/10 17:26)