Orły Ziemi Łomżyńskiej

/ 266 odpowiedzi / 104 zdjęć
sprytny

kolego darda niemyl mnie z jakimś krwawym i niestrzelaj na oślem ślepakami ,widzę że moja wypowiedz was poruszyła dogłembnie , no ale przecież to wasze forum ? i tylko wy się tu bawicie a każdy kto się odezwie to zaraz taki albo inny a tak na marginesie soobie konta też banujecie?czepiacie sie że ktoś pisze z błędami a wy sami walicie byki z tąd do ?a co do orzełków z łomży to zdania niezmienie i powiem więcej coraz więcej osób jest zainteresowanych kupnem tych sztuk okoopowych , czy inaczej sztukatorstwa a wy ,tylko tyle że se popiszecie i za darmo zrobicie komuś reklame pewnie ci panowie są zadowoleni z waszego forum niedziwie się wkońcu są sławni i po nocnej zmianie powinni postawić wam po butelce za rozgłos (2011/04/13 09:22)

sprytny

kolego matomi a jakie pan ma na myśli dobre rzeczy przeciesz sami piszecie, że wszystko co z łomży to podróbki myle się?, więcej wychodzi najaw, że tacy znawcy jak wy nacieli się nate fanty, a teraz co opiszecie to i pokarzecie co kupiliście pokarzcie ?my też chcemy się pośmiać, ze znawców tematu którzy wychodzi nato mają podróbki lub nie? w swej nieskazitelnej kolekcji pan panie ferrer piszse pan do jakiegoś pana z łomży, że ma pan nadziejęe ten ktoś niesprzedaje lewizny i  jest pan jego klijentem pytam stałym klijentem?! a może jest pan dystrybutorem roozprowadzał pan coś i ktoś pana wygryzł z chandlu ?więc moja rada jest taka ? (2011/04/13 09:35)

FeRReR

W wątku są zamieszczone KOPIE orzełków produkowanych obecnie w Łomży,  innych nieoryginalnych rzeczy tu nie zamieszczamy bo np. na dziwnych sygnetach się nie znamy, a od pana kopacza faktycznie kupuje trochę rzeczy ale tylko te które nie budzą u mnie wątpliwości więc nie zmieniajmy tematu.

Jak by pan przeglądał całe forum DoBroni a nie tylko udzielał się w tym wątku to by pan zauważył, że kolega matomi3 pokazuje część swoich zacnych zbiorów  

(2011/04/13 10:02)

darda

Kolego "sprytny" vel "krwawy" - numer IP jest niepodrabianly.

Do widzenia. (2011/04/13 10:07)

los

WITAM .   CIESZY  MNIE  BARDZO  ZE  LOMZA  JEST  DOBRA  FANTOWNIA ,  JEZELI  SIE  CHODZI  I  WSTRZELI  W  POLE  TO  MOZNA  WYCIAGNAC  LADNE  FANY .  W  OSTATNICH  DNIACH  WYSZLY  DWA  ORLY  19  DOSYC  LADNE  ---  ALE  WY  PANOWIE  JE  ZARAZ  ZKRYTYKUJECIE  JAK  ZWYKLE  , BO  TO  ORZELKI ---. DWA  NIESMIERTELNIKI  .,  KILKA  GUZIKOW  ,  W  TYM  DWA  HERBOWE   NIE  LICZAC  MONET  I  PIEKNY  MEDALIK - SZKAPLERZ    Z  DATAMI   1831 -  1865  - 1904  LDNY  FANT  .  W  NIEDZIELE  BEDAC  NA  GIELDZIE  SAMOCHODOWEJ   W  OLSZTYNIE  U  CZLOWIEKA  ZE  STAROCIAMI  KUPILEM  ORZELKA  WZ  19  ,  KTORY  NA  TARCZY  AMAZONEK  MA  PRZMOCOWANA  KOTWICE   SYMBOL  POWSTANIA  WARSZAWSKIEGO  I  JESTEM  Z  TEGO  ZADOWOLONY  ,KOSZTOWAL  MNIE  NIEDROGO .  JAK  GO  KIEDYS  WYSTAWIE  ,  TO  WY  PANOWIE  NAPISZECIE  ,,, SZKOLA  LOMZYNSKA ,, CO  NIE  BYLO  I  NIE  JEST  PRAWDA  .  ZYCZE  POWODZENIA  W  DALSZYCH  ROZMYSLANIACH (2011/04/13 12:03)

los

WITAM  ZROBILEM  BLAD  W  POWYZSZEJ  WYPOWIEDZI   NA  MEDALIKU   SA  DATY  1830   - 1863  -  1905    I  PIEKNY  HERB , SZTANDARY (2011/04/13 12:22)

darda

Wątek ten ma być przestrogą dla kolekcjonerów by nie dali się nabijać w butelkę 

Wypowiedzi nie dotyczące bezpośrednio tematu będą usuwane. (2011/04/19 09:44)

SKWARA192

tak wyglądają prawdziwe   wykopane i oryginalne orzełki wz.19 z pola musiało się tam wcześniej palić ,a orzełek z furażerki jest z lasu. (2011/04/19 21:06)

SKWARA192

Teraz przymocować do 19-stki jakiś gadżet wystawić go za okno na jakiś miesiąc polewać koniecznie wodą i wyrośnie wam coś z ziemi Łomżyńskiej.Jeszcze więcej takich orłów szrotów jak ktoś chce to na Koło w Warszawie w niedzielę zapraszam. (2011/04/19 21:10)

FeRReR

Kobyłka po tyg. przerwie wystawia kolejną perełkę, kolejny nr 33 (2011/04/19 23:03)

FeRReR

rew (2011/04/19 23:03)

matomi3

No to widzę ze dość popularny jest numer 33  ;-) (2011/04/20 10:58)

Remo65

Kobyłka wykonuje matryce i realizuje zamówienia na potrzeby inscenizacji teatralnych oraz filmowych.

(2011/04/20 13:31)

FeRReR

Kobyłka wykonuje matryce i realizuje zamówienia na potrzeby inscenizacji teatralnych oraz filmowych.

ciekawa informacja, tylko na ile wiarygodna

(2011/04/20 14:07)