Opinia na temat kredytu

/ 6 odpowiedzi
krzy2006

Istotnym elementem kredytów jest marża. W przypadku kredytów udzielanych przez spółki P. Czarneckiego śmiało można stwierdzić, że jest wysoka.

Wśród pracowników sektora bankowego jest opinią : "jeżeli nikt nie chce dać Ci kredytu idź do Czarneckiego"
Tam kredyt dostaniesz, lecz w wysoką marżą.

KP (2015/07/02 19:39)

krojczy

Kredyt firmowy, ale na co?
Bardzo ciekawą ofertę ekokredytów ma Deutsche Bank. Można dzięki nim w dobrej cenie kupić samochód hybrydowy, założyć w firmie ogrzewanie wykorzystujące pompę ciepła lub zmienić oświetlenie na LED. Odsetki i opłaty od takiego kredytu wrzuca się w koszty. Można też mieć normalne konto osobiste i do tego kartę debetową. W DB dają od samego początku limit na debet w wysokości 4000 zł https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/karty.html . W przypadku krótkoterminowych problemów to wspaniały sposób na pokrycie dziur w budżecie. Najważniejsze, że w przypadku szybkiej spłaty nic to nie kosztuje. (2015/11/14 14:50)

digidongi11

Z kredytem dla firmy nie jest wcale tak łatwo jakby mogło się wydawać. Tutaj o tym m.in. rozpisali się blogerzy których uważam, że mają trafne analizy. (2016/04/06 14:35)

jolatokaj

Ja piszę ciekawego bloga na temat oszczędzania, zapraszam tutaj :) (2016/04/15 13:48)

ikwiecien

Ja również zapraszam na moją stronę. Poza informacjami na temat kredytu, tworzę również rankingi aktualnych ofert bankowych. (2016/06/30 14:00)