Operacja Barbarossa 2007 - Bit

/ 1 odpowiedzi
Dzień dobry,

Miło mi poinformować o Operacji Barbarossa 2007, która będzie miała miejsce 27 maja 2007 roku w Przemyślu. Prosimy o rozpropagowanie tej imprezy.
Oficjalna strona Operacji: www.deafdumbblind.posir.pl
a bezpośrednie wejście to: http://www.deafdumbblind.posir.pl/metaldaze/barbarossa/index.htm

Operacja Barbarossa 2007Bitwa o Przemyśl. Widowisko historyczne przedstawiające walki o przełamanie Linii Mołotowa w czerwcu 1941 r.Data: 27 maja 2007 r.

Miejsce bitwy: rzeka San, odcinek między mostem kolejowym a mostem drogowym im. Orląt PrzemyskichOgólny scenariusz Operacji Barbarossa – Przemyśl 2007:

Rekonstrukcja rozpocznie się 27.V. 2007 roku o godzinie 13.00 nawałą artyleryjską na pozycję radzieckich pograniczników na plantach w rejonie mostu kolejowego( pierwszy pas pirotechniczny). Po nawale ruszy do ataku oddział szturmowy pionierow w celu przecięcia drutów od ładunków wybuchowych umieszczonych na moście. Po udanej akcji ranni i polegli zostaną ewakuowani z torowiska i ruszy do ataku piechota, czołg oraz transporter i armatka ppanc.Czołg i transporter ma za zadanie dać osłonę niemieckiej piechocie na zajęcie pozycji do forsowania Sanu. W międzyczasie Rosjanie dostaną posiłki z miasta, które obsadzą pas żywopłotów na chodnikach przy ul. Wilsona w rejonie od budynku MZK do mostu kolejowego. Rosjanie podtoczą też armatkę ppanc, którą uda im się zniszczyć czołg niemiecki. Niemcy w celu wsparcia swojej piechoty położą ogień ciężkiej artylerii na radziecki brzeg i San ( drugi pas pirotechniczny). Pod jego osłoną rozpoczną forsowanie Sanu i wylądują na radzieckim brzegu po czym przy znacznych stratach opanują pierwsze żywopłoty. Tutaj walka chwilę się przeciągnie na czas uporządkowania oddziałów, dociągnięcia amunicji, ewakuację rannych itp. Na dany sygnał grupy ruszą do natarcia zajmując ulicę Wilsona i rejon Plant, gdzie po rozpaczliwej walce Rosjanie poddadzą się do niewoli.Po rekonstrukcji następuje przemarsz wszystkich oddziałów na Zasanie, tam uformowanie kolumn i wraz z motocyklami, czołgiem transporterem przemarsz ulicą Wyb. JP II, Barską, Plac Konstytucji, Mostem na Rynek Miasta i złożenie meldunku Prezydentowi o wykonaniu zadania.Kontakt:

Przemysław Grządziel

[email protected]

tel.: 602 38 49 10

GG: 5112449

www.deafdumbblind.posir.plużytkownik53


Visy będą do odbioru po świetach wielkanocnych. (2006/03/28 13:58)