Olsztyn - parada historyczna.

/ 5 odpowiedzi
27 lipca 2013 roku, w sobotę w godzinach popołudniowych,

( Formowanie parady jest przewidziane około godz, 17.00, wyruszenie około 18.00, zakończenie ok., 19.00. Potem jeszcze godzinka na Starym Mieście. )

w mieście Olsztynie odbędzie się parada historyczna. Jedziemy jako armia carska, w liczbie 6 osób.

Proszę się zgłaszać.

Wymóg konieczny: znajomość musztry chociaż w stopniu podstawowym!!!

Ja się deklaruję.
bykfernando

Jak będą problemy z ludźmi mogę i ja pojechać ale to tylko w ostateczności. Piotrka nie ma w Pradze przez najbliższe 3-4 tygodnie. Może wróci na Boyen. Może Sid jak będzie wiedział i chciał. , Mariusz Mac i ewentualnie Egon, zawiadomcie Andrzeja W, koniecznie Bartka W i Bartka B. Ewa dobrze wygląda i radzi sobie z musztrą. (2013/07/22 17:50)

qsek92

Ja z chęcią się przejadę, tylko poza butami nic na 1 wojnę nie mam. Z tego co wiem, to na początku przyjeżdżacie do mnie, a ja robię za szofera, więc wyjaśnię jak do mnie trafić: w Chorzelach skręcacie z grunwaldzkiej w zarębską (przy starej rozlewni oranżady). W Zarębach skręcacie na punkt apteczny, w stronę ośrodka zdrowia (pierwsze skrzyżowanie w terenie zabudowanym). Potem szukacie po lewej stronie żółtego domu z ceglastą blacho-dachówką z numerem 89. Na przeciw mnie jest zielony domek z czerwoną blachą. Jak coś będzie nie jasnego to dzwońcie na nr 516301120 (2013/07/26 22:10)

qsek92

Załączam mapę z zaznaczonym zieloną strzałką moim domem: MAPA (2013/07/26 22:15)

FaZa

Jak nie trafimy to zadzwonimy. Wychodzi na to, ze jadą: Ja, Bartek B, Bartek W (swoim autem), Mariusz Mo., Krzysiek Cie. i Egon. (2013/07/26 22:47)