Odyseja 2013 plusy + i plusy -

/ 3 odpowiedzi
Odyseja 2013 plusy + i plusy -
bykfernando


Odyseja 2013 to trzeba zobaczyć i przeżyć. Wielki plus dla organizatora za wszystko od porannego sprzątania śmieci po kuchnie która działała 20h/24h. Opróżnianie toalet, opiekę medyczna, nagłośnienie itp. Atmosfera też plus i to wielki ale to dla wszystkich biorących udział.
Mały minus -może mi się wydaje ale Odyseja 2013  osiągnęła powoli liczbę  maksymalną rekonstruktorów na tym terenie. (2013/07/23 21:58)

rowery


Jak i poprzednim edycją "Odysei", również i tegorocznej nie można postawić żadnego minusa. Obsługa wspaniała, informacja rzeczowa i na miejscu. Wielkie Brawa, Podziękowania i Ukłony Głębokie w stosunku do Organizatorów. "Atmosfera" pomiędzy uczestnikami wspaniała. Przyłączam się do słów Kamila. Z drugiej strony, imprez się rozwija, czy ograniczać udział uczestników? to wola i zadanie Organizatorów czy udźwigną kolejne ciężary. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników "Odysei" i "Odysei Kosmicznej". Jeszcze raz Głębokie Ukłony Dla całej ekipy Stowarzyszenia 37Pułk z Kutna. Brawo, Brawo, Brawo! Ps. Za rok oczywiście będę wraz z moimi szermierzami, obiecałem przedstawić szermierkę jednego z wielkich Imperiów. GRH III Okręgu Policji Państwowej - Komisariat w Radomiu Paweł Łuk-Murawski (2013/07/24 10:49)

franekdolas55


najwieksze uznanie dla organizatorow ich zaanga.ich upor i ich checi zrobienia z kazdego kogos wyjatkowego .podziekowania dla kolegow z XVII w z Zamoscia i dla niestrudzonego rafala  (2013/08/02 02:52)