Ocena, szacunek, zbycie

/ 2 odpowiedzi
dobry... zapisałem się do tego partalu gdyż jestem w posiadaniu kolekcji białej broni odziedziczonej po moim Ojcu. Ojciec nie żyje już dłuższy czas i w końcu zabrałem się za przeglądanie i robienie zestawienia tego co jest. Zaznaczam, że nie są to żadne kopie czy podróbki bo zbiór powstawał gdy jeszcze nikt nie wpadł na pomysł fałszowania i przemysłowego robienia kopii. Nie ma złomu czy chamskich kompilacji, etc. Większość jest w dobrym lub nawet bardzo dobrym stanie. Czy ktoś z obecnych tu fachowców zechce pomóc mi, na podstawie fotografii na uściślenie kwalifikacji, weryfikację moich ustaleń i ewent. szacunek. Nie kryję, że ja nie jestem wielbicielem białej broni i uważam, że szkoda by ciekawe i dobrze zachowane egzemplarze leżały w skrzyni i nie cieszyły tych, którzy się tym pasjonują... pozdrawiam i liczę na odzew, B.
edward1949

Witam ,bardzo dobrym znawcą broni białej jest ,shi-go ,może się odezwie :) (2018/09/01 21:06)

shi-go

Czołem Waszmościom......witam Edwardzie.....no pewnie że się odezwie :)....tam gdzie o białej broni się mówi, tam można mnie spotkać[email protected] Dyskretny - PW poszło......pzdr. stani (2018/09/03 21:13)