nóż ss

/ 4 odpowiedzi
Witam chciał bym sie zapytać kogoś znającym sie w temacie czy nóż typu jak na zdjęciu poniżej tylko podobno w lepszym stanie opłacało by sie kupić za 100zł ponieważ złożono mi taka ofertę a że kompletnie sie na broni białej nie znam potrzebuje pomocy. Liczę na szybka odpowiedź i z góry dziękuje oraz pozdrawiam

Kaczor39

Przepraszam za błąd właśnie doczytałem że to nie nóż ss tylko hitlerjugend (2013/01/10 13:53)

Otto Kohl

Najlepiej wrzuć jakieś zdjęcia oferowanego noża. Jak za 100 zł to na 99% jakaś chińska kopia :P . (2013/01/10 13:58)

Kaczor39

No właśnie zdjęcia nie posiadam, z produktem zobaczę sie fizycznie dzisiaj wieczorem ale raczej właśnie na 99% jest to oryginał gdyż osoba chcąca to sprzedać też nie orientuje się w cenie takich rzeczy oraz nie interesuje sie historią więc jest mu to zbędne a ja chciałem sie dowiedzieć czy taka cena jest atrakcyjna jak na taki produkt czy raczej nie bardzo. Aha i nóż prawdopodobnie jest bez pochwy (2013/01/10 14:24)

shimada

Nawet na tej słabej fotce ta finka HJ nie wygląda najlepiej. Życzę aby było inaczej. Jak otrzymasz finkę wklej zdjęcia pinu ze swastyką, oraz nazwę producenta.

Finki tego są podrabiane na potęgę. Mamy w przypadku tego zjawiska, kopie lepsze i gorsze. Najgorsze jest to, że cały czas znajdują nabywców. (2013/01/12 18:42)