Nowy Szwadron Reprezentacyjny

/ 30 odpowiedzi
pooxy

Parę lat temu natknąłem się na  człowieka który obecnie podpisuje się jako

D O W Ó D C A 1 Pułk Ułanów Krechowieckich
im. płk Bolesława Mościckiego
   Kawalerii Narodowej R.P     (Jednostka Historyczna Kontrwywiadu W.P)

płk dypl. Marcin R.J.Kujawa herbu Kujawa

na czas obecnej okupacji Polski przyjął pseudonim

płk ,,D O W G  I R D"
    N A C Z E L N I K
Konfederacji Obrony Polski

Facet produkuje się głównie na Naszej Klasie, ku uciesze innych.

Mnie osobiście najbardziej ubawił jego list wysłany do Prezydenta

"Jego Ekscelencja
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
prof. dr hab. Lech A. Kaczyński
Warszawa

Panie Prezydencie !
Melduję wykonanie zadania: gniazdo rodzimej bolszewi zlikwidowałem. Pozostałe korupcyjne struktury powinny być zlikwidowane metodami prawnymi na terenie instytucji Prokuratury i Sądu. Dziękuję za pomoc prawną, która pozwala ścigać karnie Waleriana Żyndula korupcyjnie zadomowionego w Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych. Moi informatorzy zebrali materiał dowodowy, że Walerian Żyndul z osobami trzecimi na rzecz Platformy Obywatelskiej zaciera ślady zbrodni ludobójstwa w nazistowskiej fabryce śmierci Treblinka (szczegółówy meldunek proceduralnie złożyłem dziś w Pana kancelarii).

Lance do boju szable w dłoń, bolszewika goń ! goń ! goń ! ...

płk dypl. Marcin R.J. Kujawa herbu Kujawa

Jestem pewny że Obwieszczenie

Ułańskiej Wspólnoty Uwłaszczeniowej ,,K R E C H O W I A C Y” to jego dzieło. (2012/08/19 13:44)

panfil111

Parę lat temu natknąłem się na  człowieka który obecnie podpisuje się jako

D O W Ó D C A 1 Pułk Ułanów Krechowieckich
im. płk Bolesława Mościckiego
   Kawalerii Narodowej R.P     (Jednostka Historyczna Kontrwywiadu W.P)

płk dypl. Marcin R.J.Kujawa herbu Kujawa

na czas obecnej okupacji Polski przyjął pseudonim

płk ,,D O W G  I R D"
    N A C Z E L N I K
Konfederacji Obrony Polski

Facet produkuje się głównie na Naszej Klasie, ku uciesze innych.

Mnie osobiście najbardziej ubawił jego list wysłany do Prezydenta

"Jego Ekscelencja
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
prof. dr hab. Lech A. Kaczyński
Warszawa

Panie Prezydencie !
Melduję wykonanie zadania: gniazdo rodzimej bolszewi zlikwidowałem. Pozostałe korupcyjne struktury powinny być zlikwidowane metodami prawnymi na terenie instytucji Prokuratury i Sądu. Dziękuję za pomoc prawną, która pozwala ścigać karnie Waleriana Żyndula korupcyjnie zadomowionego w Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych. Moi informatorzy zebrali materiał dowodowy, że Walerian Żyndul z osobami trzecimi na rzecz Platformy Obywatelskiej zaciera ślady zbrodni ludobójstwa w nazistowskiej fabryce śmierci Treblinka (szczegółówy meldunek proceduralnie złożyłem dziś w Pana kancelarii).

Lance do boju szable w dłoń, bolszewika goń ! goń ! goń ! ...

płk dypl. Marcin R.J. Kujawa herbu Kujawa

Jestem pewny że Obwieszczenie

Ułańskiej Wspólnoty Uwłaszczeniowej ,,K R E C H O W I A C Y” to jego dzieło.

Trochę poszukałem w internecie i płk dypl. Marcin R.J. Kujawa herbu kujawa jest podobny (co nie oznacza że to ta sama osoba) do Pana kpt. Mrcina Kujawy Szefa sztabu Batalionu Reprezentacyjnego WP. Natomiast wymieniony wyżej Pan Walerian Żyndula faktycznie pracuje lub pracował w DGLP. Śmierdzi mi to na kilometr... Nie wiem czy ktoś ma nie po kolei w głowie czy robi delikatnie rzecz ujmująć żarty.

Bardzo mi się to wszystko nie podoba...

(2012/08/19 21:15)

kuba18

Lekarz by im się przydał - psychiatra. To jakieś podejrzane typki. Niejasno po polsku piszą. I te ich wymagania. Blondynów chcą. A czy ks. Józef był blondynem? Taki drągal na koniu wyglądałby jak pies na płocie. A co na to koń? Koń woli i niższego i lżejszego jeźdźca.
Pozdrawiam Kolegów (2012/09/12 02:24)

darda

A warto to jeszcze w tej sprawie palce na klawiaturze męczyć? (2012/09/13 20:21)

Mozets

To jakaś prowokacja w stronę PRU. Modelarz zamieścił to bez podania nazwiska osoby podpisanej pod tym tekstem. Komuś ppłk. Grudniewski i inni z PRU bardzo się narazili. Rzeczywiście jak ktoś mądrze pisze - szkoda się tym zajmować i psuć klawiatury. Jednak zwrócić uwagę na sianie wiatru - można. (2013/02/18 12:36)