Namalujemy Twoją postać\kreację historyczną\rekons

/ 1 odpowiedzi
Witam.
Nazywam się Artur Paprocki i zanim wrzucę linka z oficjalnym zaproszeniem w skrócie napiszę na czym propozycja polega. W noc muzeów organizujemy kreatywny warsztat dla najzdolniejszych artystów naszej epoki jakich uda nam się zaprosić. Potwierdzili swoje przybycie jedni z najlepszych ludzi jakich mamy. Artur Sadłos Platige Image, Grzegorz Przybyś CDProjekt Red , Mathias Zamęcki Freelancer oraz wielu innych. 
Poszukujemy osoby lub grupy które w Noc Muzeów 16 maja są gotowe pozować do sesji malarstwa. Impreza ma charakter otwarty i będzie nagrywana i streamtransmitowana na żywo. (na żywo ) w internecie.  Zależy nam na osobach które posiadają stroje i rekonstrukcje na najwyższym poziomie , zgodne z historią i wykonane na najwyższym możliwym poziomie i kompletności. 

Impreza odbywa się Warszawi na ulicy Stalowej w sali konferencyjnej Hotelu Stalowa 52 oraz w Nasze galerii Galeria "Pragaleria" na ulicy Stalowa 3. 
Impreza jest nie odpłatna choć namalowani goście otrzymają wykonane prace w formie najwyższej klasy druku giclee ( druk kolekcjonerski) na papierze . 

Pomóżcie nam , pokazując swoje historyczne kreacje a my gwarantujemy dobrą zabawę i wartościową pamiątkę. 

W szczególności zależy nam na rycerstwie (dowolna epoka), strojach mieszczańskich,  sukniach, szlacheckich rekonstrukcjach XV-XVII ale KAŻDĄ kreację przyjmiemy do rozważenia. 


Impreza ma charakter otwarty i nie odpłatny dla widzów. 

Artur Paprocki www.PolskaGrafikaCyfrowa.pl

Szczegół tutaj

http://polskagrafikacyfrowa.pl/aktualnosci/namalujemy-twoja-postac-w-noc-muzeow-1


W razie bardzo konkretnych pytań proszę zdzwonić na numery do galerii. Podane są na stronie. 
AlPapa


Zapomnialem dodać to jest obraz Darka Zabrockiego jednego z naszych artystów obecnie pracującego w Uk nad grą "o zabójcach" (2015/05/04 21:21)