Mundur 1970-1989

/ 7 odpowiedzi
Witam.

Czy wiecie gdzie i jeżeli można zamówić mundur WP MORO z lat 70-89 na miarę lub dużych rozmiarach?
Bo jestem dosyć wysoki i przy sobie i nigdzie nie potrafię znaleźć dużego rozmiaru :)

Pozdrawiam.
Ps.Jestem tutaj nowy więc proszę o zrozumienie :)

hubert1997

A to w ogóle gdzieś szyją na miarę? (2013/06/18 22:37)

legion etrangere

... przy okazji odbywających się w całej Polsce zlotach i piknikach militarnych organizowane są na nich kiermasze militarne, gdzie można zaopatrzyć się w różnego rodzaju wzory umundurowania ... musisz tam spróbować ... zawsze to pewniejsze jak na Allegro lub eBay-u ( nie kupujesz "kota w worku" !) ... najbliższy wielki kiermasz handlowy militariami (przy okazji zlotu) odbędzie się w Bornem Sulinowie i Darłowie... życzę powodzenia ! :-) (2013/06/19 08:43)

LWP desant

Zapytaj u Zielonej Skrzyni na 100% szyją US-y ale chyba też zwykłe wersje piechocińskie.
Pozdrawiam Desant (2013/06/19 22:56)

Gitarzysta147

Dziękuje jak będę miał transport to na pewno tam się wybiorę :)
A jak bym mógł prosić w których dniach będą się odbywać te imprezy?? (2013/06/19 23:00)

Gitarzysta147

Dziękuje bardzo :)
W Zielonej skrzyni też szyje mundur piechoty :)
Więc teraz tylko pieniądze muszę dozbierać i od razu kupuje go :)

Pozdrawiam, (2013/06/19 23:14)

legion etrangere

...Darłowo - 1-7 lipca ... Borne Sulinowo 15-18 sierpnia 2013r. ...ale nie musisz jechać koniecznie tam ... nie wiem w jakim regionie Polski mieszkasz ale jak zajrzysz do neta to napewno znajdziesz podobne imprezy w Twoim regionie ... (2013/06/19 23:20)

operator

Jeśli mogę zasugerować to wszystkie kopie munduru polowego wz.68, które do tej pory widziałem były, delikatnie mówiąc, nieadekwetne kolorystycznie w stosunku do oryginalnych sortów a i sam splot materiału od nich odbiegał. Chyba, że szyte były z tkaniny pozyskiwanej ze starych materacy wojskowych. Ale te też się już pokończyły, a nie znalazł się jeszcze producent jakościowo dobrej kopii takiej tkaniny. Pozostaje polowanie. Ja poluję już piąty rok i zebrałem dwa pełne komplety (mały nie jestem). Powodzenia szczerze życzę. (2013/07/08 21:09)