mundur oficerski wehrmachtu

/ 12 odpowiedzi / 3 zdjęć
gdzie kupic mundur oficerski wehrmachtu zeby był dobrej jakosci i koloru
Guarden

Myśle, że sie nada:
http://nestof.pl/towar/offiziers-feldbluse-m36-bluza-oficerska- (2013/11/06 17:49)

Stary Kojot

To zależy, na jaki okres historyczny (który etap wojny). No i co rozumiesz pod pojęciem "mundur", czy ma to byc mundur kompletny, czy np sama kurtka mundurowa? (2013/11/06 20:09)

rafikschill

mundur m36 na poczatek wojny 1939 rok chodzi mi o czapke bluze i bryczesy (2013/11/06 23:46)

rafikschill

ogladałem ta bluze od nestofa ale jakis dziwny ma kolor wpada w oliwkowy jak by to była bluza ss (2013/11/06 23:50)

rafikschill

dzięki za fajne zdjęcia i odpowiedz tak myslałem o bluzie z hero ale czeka sie do 6 miesięcy wiec długo jesli chodzi o bryczesy to jaki maja miec kolor bo gdzies wyczytałem ze szarozielony a co do janika to kiedyś mial wystawione bluzy mundurowe na allego a teraz nie ma wiec bede jeszcze szukał a czapki od janika sa ok (2013/11/07 10:27)

Guarden

Kolor który widać na ekranie należy brać z dużym dystansem - kolory widocznie na ekranie mogą być zniekształcone przez ustawienia monitora oraz naświetlenie zastosowane przy robieniu zdjęć.

Ostrzeżenie od Sprzedawcy. Być może więc bluza w rzeczywistości ma dobry kolor, niż ten na zdjęciu. (2013/11/07 15:16)

Stary Kojot

Cóż znaczy 6 miesięcy... Ja na furażerkę oficerską czekałem 2,5 roku... :))) (2013/11/07 17:16)

Artur W

Gdyby Niemcy w czasie wojny mieli takie tempo, toby pewnie znowu była stuletnia. (2013/11/08 22:44)

Pettersen

Co do bluzy od nestofa - tą która jest w linku to serdecznie odradzam, jest to produkcja hiki, jest tansza o 100 zł ale ogólnie daje baaaaaardzo dużo do życzenia. Teraz ma bluzy i spodnie prawidłowego wzoru i z prawidłowego materiału. Janik zostaje, ale też dobre szyje Frankowski-Mundury z Poznania fajne że na miarę wszystko. Powiem szczerze że i gabardynowy ma fajny i sukienny też niczego sobie i co ważne z oryginalnego wzoru, co do Hero to byłem i powiedzieli proszę wpłacić zaliczkę i czekać, jak zapytałem ile to powiedzieli że może 8 mies rok albo nawet dwa. bo teraz mają sporo pracy do produkcji filmowej.... Ale czapkę zobowiązali się uszyć w 2 tyg. wiec poczekamy zobaczymy :) (2014/03/27 14:41)