Model RC w skali 1:16 czołgu Tiger

/ 33 odpowiedzi / 7 zdjęć
russia Kv-1

Witam.Jestem nowym użytkownikiem forum, posiadam model KV-1 heng long(wersja podstawowa). chciałbym mu zmienić dzwięk, bo ten jest okropny. Nie chce kupować el mod. bo to jest za drogie. I mam pytanie czy znacie łatwiejszy i tańszy sposób na zmianę dzwięku, na np. 12-cylindrowy diesel.  (2012/04/03 18:53)

russia Kv-1

Witam.Jestem nowym użytkownikiem forum, posiadam model KV-1 heng long(wersja podstawowa). chciałbym mu zmienić dzwięk, bo ten jest okropny. Nie chce kupować el mod. bo to jest za drogie. I mam pytanie czy znacie łatwiejszy i tańszy sposób na zmianę dzwięku, na np. 12-cylindrowy diesel. (2012/04/03 18:54)

jagdpanther

Janusz!!  Co to za nowy układ HL???????? (2012/04/05 00:57)

januszjur

Układ niweluje częściowo tylko szarpanie do tyłu całego pojazdu (lub całkowicie)...dodatkowo poprawia oryginalny efekt odrzutu oporopowrotnika HL. Czekam na przesyłkę z tym układem jak przyjdzie biorę się za testy. (2012/04/09 17:34)

Orwel

moduł płynnego przyspieszania?  A jeżeli nie posiadają , to czy można je w modelu T 34 zamontować? I który najlepiej moduł wybrać? (skala 1 : 16).

Czy to tylko taki bajer sam w sobie? Czy metalowe bardziej hałasują od plastikowych? (sąsiad z dołu jest trochę nerwowy…)

na ruchy joystick’a w pilocie. Joystick zachowuje się tak jak w skali logarytmicznej, powodując mało kontrolowane szarpnięcia i nagłe zwroty oraz przyspieszenia. Czy wie ktoś czy można to  ( i jak?) zmienić na skalę liniową?  Model mój zawiera układ TX-18.

Za każdą odpowiedz z góry dziękuję.

( Do podziękowań nie przyłącza się niestety sąsiad z dołu...)

Pozdrawiam,

Marek

(2012/04/24 06:19)

mateuszkoz

Gdzie można zobaczyć zdjęcia takich modeli? (2015/01/12 17:51)

wiktor1917

Dzięki za link. Ceny! (2015/06/26 09:44)