Mława 2011 - propozycje

/ 62 odpowiedzi
Redakcja

No i wszyscy sobie wszystko wytłumaczyli. (2011/05/23 09:11)

wz

Spodziewałem się, że po odpowiedzi na pytanie o wykształcenie nie ucieknie Pan od personalnych wycieczek. Dżentelmen...he, he

Czy pan na pewno chciał to napisać? Po raz n-ty zwracam Panu uwagę, że jest pan mówiąc bez ogródek analfabetą

Droga Redakcjo :) deklaruje, że już nie będę składal propozycji by kopacz rowów nie mial nadziei, że będe kontynuował personalne wycieczki buhahahah

(2011/05/23 18:48)

Krzyśku

No, nareszcie to odetchnąłem z ulgą. Wystarczy tych propozycji. Tyle ich było przecież .... normalnie mamy wszyscy embarras de richesse..  Jako analfabeta polecam Panu Słownik związków frazeologicznych i refleksję nad przeczeniem do "uciekać się do czegoś" oraz Słownik języka polskiego i hasło "analfabeta". Powinno byc gdzieś po haśle "anal". Tam Pana właśnie mam... (2011/05/23 23:10)

bartek-b

Gratuluję odwagi Panie Krzyśku! Prawdziwie pionierska deklaracja! Niewielu użytkowników zdobyło by się na taką..

Ale teraz, kiedy poznaliśmy już Pańskie preferencje, proponuję powrócić do meritum.

(2011/05/24 06:29)

modelarz

Szkoda, ze koledzy WZ i BB odzywaja się tylko raz w roku, żeby wepchać się ze swoimi dredami na imprezę. Co najgorsze zawsze jakoś się wpychają i potem te ich karykaturalne sylwetki widać na zdjęciach. Że też nigdy, zauważcie, nie mają tu nic merytorycznego do powiedzenia.... (2011/05/24 07:01)

wz

Bardzo ciekawa wypowiedź, Czy pan imputuje mi posiadanie dredów? - od urodzenie mam krótkie włosy. O ile znam pana Batkowskiego - również

Proponuje by pan przeczytał temat od początku, zgłosiłem 6 czy 7 merytorycznych propozycji. A ile pan zgłosił w swoim poście? Czy do którejkoleiwek się pan odniósł?

Nie ma pan nic do dodania, a jedynie chce kontynuować połajankę? - mnie panowie nie sprowokujecie :). Moglibyście to zrobić, gdybyście posiadali jakąkolwiek wiedze w temacie. Możnaby prowadzić polemikę. Tylko błagam o pisanie swoimi własnymi slowami, po polsku i z sensem...

(2011/05/24 09:16)

modelarz

Oczywiście, że nie mamy, dlatego obecni tu robią najlepszą rekonstrukcję w Polsce, a Ty gościu ziejesz nienawiścią swojej niekompetencji.  (2011/05/24 10:47)

darda

A może by Panowie by już skończyli z takimi "uprzejmościami"?

To, co zostało już napisane zostawiam ku przestrodze, żeby każdy mógł zobaczyć, do czego potrafią doprowadzić inteligentnych ludzi niekontrolowane emocje.

Dalsze teksty utrzymane w takim stylu będą usuwane.

Tytuł wątku brzmi: Mława 2011 - propozycje (2011/05/24 12:39)

Horhe

Może zróbcie konkurs na umocnienie polowe? Z lewa będzie kopać KBP,a z prawa WZ. (2011/05/24 19:48)

Stary Kojot

Konkurs już jest w postaci przetargu na organizację bitwy, wystarczy go wygrać... (2011/05/24 19:56)

Horhe

No ale to już chyba z 2, albo 3 ogłoszenie o tym przetargu. Czyżby nie było chętnych? (2011/05/25 09:02)

mboe

W trakcie bitwy i bezpośrednio po niej nie było egzekucji. Rekonstrukcja powinna być w miarę lekka do obejrzenia, są rodziny z małymi dziećmi. Myślę że byłoby to za ostre. (2011/07/22 09:50)