Mauser D-Boy pilne!

/ 5 odpowiedzi
Witam serdecznie.
Potrzebuje pomocy rekonstruktorów którzy używają Mauserów k98k firmy DBoy,a mianowicie potrzebuje jak by ktoś wrzucił zdjęcie i wymiary pazura który siedzie w głowicy trzon zamka i trzyma stabilnie łuskę w komorze, gdyż jakiś czas temu zakupiłem sam trzon zamka ale bez wszystkich drobiazgów i mam problem z dorobieniem tego kawałka pazura prośba jest mianowicie taka jak by któryś z rekonstruktorów wymontował ten pazura z zamka zrobił zdjęcie z każdej strony i najlepiej go z wymiarował zwykłą suwmiarką, i pytanie 2. czy wo gule można gdzieś kupić sam taki pazur ?(oprócz allegro) 
Dzięki za wszystko i pozdrawiam edek123
komunista

Sprobuj na Gunfire.pl oni handluja replikami Boys-a i maja serwis gwarancyjny wiec powinni miec taki rzeczy. (2014/10/25 18:05)

Major Tiger

jest taka strona REKONSTRUKCJA TO NASZA PASJA [ SKLEP NESOFT ] tam można kupić orginalne części do mausera i innych broni za niską cenę , i jakiś czas temu widziałem dużo orginalnych i replik pazurów [ wyciągu ] . (2014/10/26 21:27)

edek123

Witam, w obu przypadkach nic z takich rzeczy nie ma:/
dobrze by jednak było jak by ktoś wrzucił zdjęcie i z wymiarował ten element pazura bo nie pozostaje mi nic tylko samemu dorobić
pozdrawiam edek123 (2014/10/28 09:23)

Petrus

Swego czasu miałem kłopot z całym zamkiem, który po prostu przełamał się w połowie (sic!). Jedyne co mogłem zrobić to wymienić na gwarancji całość, bo pojedynczych części albo nie dorabiają, albo trzeba by było sprowadzać zza gór i zza lasów (nie pamiętam dokładnie, w każdym razie sprzęt został mi wymieniony). Zatem jeśli nie mieli całego systemu zamka to samego pazura tym bardziej mieć nie będą. (2014/10/28 17:25)

edek123

• witam,jeżeli posiadasz taki model mauser to mógłbyś zrobić to o co prosiłem w poście ? 
(2014/10/30 19:19)