Mannlicher- sposób ładowania

/ 7 odpowiedzi

Szanowni Panowie i Panie

Proszę o pomoc ponieważ muj kolega odziedziczył po dziadku karabin mainlicher z 1895 i jest strasznie zardzewiały naboje są w srodku w tym jeden załadowany i gotowy do wystrzału piskał różnymi odrdzewiaczami trzymał go w ropie a nawet w coli stukał młotkiem i efekt tego wszystkiego był taki że zamek odskoczył powiedzmy do połowy w tym ta gulka od zamka się deczko wygieła

Z poważaniem Wasal

Lewus


Kolego ile masz lat? (2011/05/19 12:59)

Rumcajs


I czego od nas szanowny kolega Wasal oczekuje? Czy chciałby usłyszeć tu kolejny raz blockquote z ustawy? A może ma ochotę sprawdzić wraz z kolegą jej działanie w praktyce?
Kolego Lewus jeśli zdjęcie zamieszczone przez autora wątku nie kłamie, to pytanie i problem oraz dotychczas stosowane sposoby jego rozwiązania jednoznacznie świadczą o wieku i wiedzy autora.
Kiedyś już na tym forum był poruszany temat udziału młodszej młodzieży (żeby nie napisać dzieci) w poznawaniu historii. I tu mamy najlepszą jego ilustrację.

Wasalu poradź jak najszybciej koledze, żeby jeszcze szybciej oddał to ojcu. (2011/05/19 13:10)

prus


Oj ! Nie dała bozia rozumku.Koniecznie kolega chce narobić kłopotu staruszką , propozycja jest taka chłopczyku zostaw ten sprzęcik , jest to zabaweczka która może zrobić kuku , rada jest darmowa.A dziadunio kolegi to pewnie partyzant,wyraz muj piszemy przez o z kreseczką. (2011/05/19 18:16)

Mechanior


Jeśli moge coś poradzić Szanownemu Wasalowi to żeby nie zamykał na noc dżwi przynajmniej policja zamków nie wyrwie :D  (2011/05/19 23:28)

Kaczor39


Kolego jeśli to co napisałeś jest prawdą to zapewne policja wie już jak się do ciebie zgłosić i uwierz mi twój kolega (a bardziej jego ojciec) będzie miał trochę nieprzyjemności przez to, Policja przegląda fora na których mogą być wpisy dotyczące broni palnej więc powtarzam jeśli jeszcze tego nie zgłosiłeś to zrób to zanim zapuka do ciebie policja. Pozdrawiam i życzę szczęścia z dalszymi przygodami z bronią palną. (2011/05/20 14:15)

WachmistrzKOP


Zgadzam się z przedmówcami. Jeśli do tej pory nie miałeś nalotu w mieszkaniu to nie czekaj aż drzwi wypadną z futryną o 6 rano i leć na komendę. Jedyne co możesz zrobić to złożyć wniosek o przekazanie do muzeum. W innym razie kolejny zabytek zostanie zniszczony w świetle prawa jako "zagrażający porządkowi publicznemu". Póki mamy takie a nie inne prawo miejsce takich fantów jest w muzeum, w domu nie trzyma się nawet sztuki pełnej amunicji o czymś więcej nie wspominając. (2011/05/20 20:47)

maciej97


Fajnie mieć rówieśników którzy interesują się historią ALE LUDZIE TROCHĘ ROZUMU !!!! (2011/05/20 21:55)