Łabiszyn 2013 - plusy dodatnie i plusy ujemne

/ 5 odpowiedzi
Łabiszyn 2013 - plusy dodatnie i plusy ujemne
Stary Kojot

W sumie nie wiem, czy to plus czy minus, ale...
Na imprezie nie ma politycznej paplaniny, nie ma listy gości, którzy MUSZĄ przemówić.Głos zabierał TYLKO Burmistrz jako gospodarz i Willi jako organizator.
Na imprezie NIE MA sektora VIP, wszyscy widzowie są równi, kto chce miec lepsze miejsce, niech przyjdzie wcześniej. (2013/06/11 19:07)

Stary Kojot

Sorry za drobną nieścisłość.
W niedzielę był wydzielony sektor VIP. Zasiadł w nim nasz gośc honorowy, Pan kapitan Antoni Przybył wraz z osoba towarzyszącą i Kamilą, opiekunką Pana kapitana z ramienia naszego Stowarzyszenia. (2013/06/11 19:50)

jazlowiak

Podobnie jest na Tułowicach:-) (2013/06/11 20:38)

Tomacho

:-) Zabrzmi to może strasznie oficjalnie ale co tam !

W swoim imieniu i SRH-PSZ ,które reprezentuję Dziękujemy że mogliśmy tam być! To impreza na, której poziom organizacji pobił wszystko co do tej pory widziałem!!! Ogarnąć taką masę "wojska", sprzętu i wszystkiego co potrzebne aby wszystko grało to niesamowite wyzwanie! Zrealizowane w 100%! Gratulacje Panie i Panowie. Scenariusze i ich wykonanie bajka! Świetna robota! Klimat inscenizacji sobotniej (Spadochronowej) dla nas jako "spadochroniarzy" niesamowity!

Jest jeden minus!

Za szybko się skończyło :-)

(2013/06/12 10:20)

jacbyd72

Dzięki uprzejmości grupy AA7 /a w szczególności Krzyśka, Andrzeja i Artura/ w Łabiszyńskich Spotkaniach z Historią bierzemy udział od początku, a nawet wcześniej, ponieważ braliśmy udział w inscenizacji "Wyzwolenie Łabiszyna" oraz manewrach przed pierwszą edycją spotkań. Klimat jest naprawdę świetny. Brawa dla organizatorów za "połapanie" tematów, Panu Burmistrzowi za przychylność i wsparcie i wszystkim mieszkańcom Łabiszyna i okolic za wyjątkowo ciepłe przyjęcie. Mam nadzieję, że ta dobra passa będzie trwała, a Krzyśkowi nie zabraknie pomysłów - pozdrawiam w imieniu GRH Poland z Bydgoszczy ;-). (2013/06/12 18:13)