Kurtka

/ 4 odpowiedzi
Mam taki oto problemik. Jestem troszkę nietypowy w rozmiarologii. Przy moim wzroście mam 120 w klatce. Jest to dla mnie przyczyna kłopotu przy kupowaniu rzeczy gotowych. Jak coś dobre w klacie to rękawy mam jak u arlekina, a przerabiać już gotowych mundurów to raczej się nie da. Choćby ze względu na mankiety (kurtka wz 07/10 u nestofa). Może ktoś mi jakieś rozwiązanie podrzuci?
Stary Kojot

Nie da rady inaczej. Chyba, że masz cierpliwośc bawić sie w zamówienie w Chinach z podaniem swoich wymiarów, płaceniem przez PayPala, itd, a potem mrowienie w tyłku, czy przesylka wogole przyjdzie i czy mundur bedzie pasował... (2013/02/14 18:44)

Rumcajs

Andrzej pewnie miałeś taka kurtkę w ręku. Może w takim razie powiesz czy bez stresu jest możliwość ingerencji we wszycie rękawa od góry? Czy tez lepiej kombinować z mankietami, ale to wydaje mi sie bardziej skomplikowane jeśli nie wręcz niemożliwe, ze względu na mankiet. (2013/02/14 20:50)

Stary Kojot

Jeśli mankiet ma patkę z trzema guzikami, to z tej strony rękawa nic nie zwojujesz.Od góry, przy wszyciu rekawa można powalczyć, ale to już jakis krawiec musialby ocenić, czy z danego egzemplarza "wyda". (2013/02/14 21:37)

Rumcajs

No to fajnie :-(. Dowiem się jak kupię. A jak się dowiem, to może się okazać, że kupiłem coś czego nie jestem w stanie nosić. Kwadratura koła. Wychodzi na to, że jak sobie czegoś nie uszyję u krawca, to moze się okazać, że wyglądam jak pajacyk. Tylko skąd materiał? Z czego uszyć? I chyba wypada, że będzie to jakaś cywilna paramilitarna marynarka. (2013/02/14 21:48)