"Kamienie na szaniec"... miła niespodzianka

/ 5 odpowiedzi

Piszę to po raz drugi, bo za pierwszym razem jakoś nie weszło (?) Spodziewałem się najgorszego, a tu... pozytywne zaskoczenie. "Kamienie na szaniec" czytałem bardzo dawno temu, więc w filmie odstępstwa od książki mi nie przeszkadzały. To dobry film! Polecam! Warto wybrać się do kina!

blue savage

To mnie podniosłeś na duch, Jarku. Bałem się, że będzie to kolejna, wspólczesna klapa w stylu ostatniego "Westerplatte", ale po Twojej recenzji jestem pozytywnie nastawiony :) (2014/03/10 22:37)

kubas14-96

Akcja może wciągająca, ale jest sporo rażących błędów, które widać gołym okiem (2014/03/11 05:41)

Komski

Nie chcę też zapowiadać cudów, ale faktycznie od "Tajemnic Westerplatte" film jest zdecydowanie lepszy. Są w nim sceny słabsze, ale są też świetne. Warto ocenić samemu ;) Pozdrawiam. (2014/03/11 08:06)

slawek018

Po takiej opinii z pewnością wybiorę się na ten film :) Książkę czytałem dość dawno, więc warto przypomnieć te fakty na ekranie. (2014/03/13 14:52)

MAdam 34

To teraz oceniamy sceny w filmie? Strzelał z takiego, czy innego pistoletu i jechał oryginalnym, czy "podrobionym" samochodem?? A może wybuch granatu nie dość "dosadny"? A mnie wydawało się że; "Kamienie na szaniec" niosą pewną ponadczasową ideę.. O ja naiwny... :) (2014/04/05 20:02)