IV Odprawa na Westerplatte Kielce 2012 - plusy dod

/ 15 odpowiedzi / 2 zdjęć
IV Odprawa na Westerplatte Kielce 2012 - plusy dodatnie i ujemne
Komski

Plusy:

Pan Ignacy Skowron na uroczystościach, interesujące zajęcia w sobotę, świetna pogoda, sympatyczna atmosfera, interesująca narracja Zbyszka w trakcie inscenizacji, sprawna organizacja, pewnie jeszcze kilka punktów trzeba dopisać...

Minusy:

Jeden, może dwa... Ten mniej ważny, to niepunktualność cześci kolegów :)

(2012/03/26 09:39)

kapitan

Wspaniała atmosfera, zakwaterowanie w koszarach (szkoda że nie w koszarowcach), miska smaczna i dużo... A cóż chcieć więcej? A małe potknięcia - niewarte słów. Pozdrawiam (2012/03/26 14:18)

Grzech69cm

Wspaniała atmosfera i sceneria.
Doskonała praca lektora - to dzięki niemu wszystko poszło sprawnie i zgodnie ze scenariuszem
 - wystarczyło słuchać i wykonywać.
Proszę o przekazanie całusów dla dziewczyny od której dostałem świeży i smaczny chleb.
Albo nie - zrobię to osobiście przy najbliższej okazji...
Minusy - to raczej na priv...
Ważne by wyciągać wnioski i nie powtarzać błędów w przyszłości.
Pozdrawiam :
strzelec Grzegorz KSRH (2012/03/26 18:50)

FudexFilm

Rzadko narzekam, ale mam jedną drobną uwagę od strony foto-video. Współczesne znaki drogowe. Trochę to psuło odbiór i utrudniało pracę fotoreporterom. Jestem jednak przekonany, że było to jedynie drobne niedopatrzenie w ferworze prac nad przygotowaniem inscenizacji, bo koszt zamaskowania znaków jest praktycznie zerowy (chociażby szary papier plus taśma klejąca).  (2012/03/26 21:49)

starszywiarus

Witam! Po raz trzeci w tym pokoju spotykam się z określeniem: plusy dodatnie i ujemne. Jako że, do trzech razy sztuka, chciałbym się tym razem dowiedzieć, co oznacza plus ujemny? Pozdrawiam.  (2012/03/26 22:01)

fiku

Jakoś o znakach nie pomyśleliśmy. Tu muszę zaznaczyć że gdy wczesną jesienią wybieraliśmy miejsce inscenizacji nie było jeszcze tam ani znaków ani parkingu tylko szczere pole wprost idealne na inscenizację. Tempo rozbudowy infrastruktury miasta zupełnie nas zaskoczyło i trochę popsuło końcowy efekt. (2012/03/27 00:03)

darda

/.../ chciałbym się tym razem dowiedzieć, co oznacza plus ujemny? /.../

To coś w rodzaju minusa dodatniego ;-) (2012/03/27 07:14)

sagittarius

Witam.Z samej potyczki nie wiele widziałem/ zostałem ranny w głowę gdzieś tak w 5 minucie/, ale ewakuacja bryczką była super, wrażenia z pobytu w szpitalu bezcenne.Jeszcze raz wielkie dzięki dla: PWK oraz ludności cywilnej. (2012/03/27 09:36)

FudexFilm

Jakoś o znakach nie pomyśleliśmy. Tu muszę zaznaczyć że gdy wczesną jesienią wybieraliśmy miejsce inscenizacji nie było jeszcze tam ani znaków ani parkingu tylko szczere pole wprost idealne na inscenizację. Tempo rozbudowy infrastruktury miasta zupełnie nas zaskoczyło i trochę popsuło końcowy efekt.

No to teraz wszystko jasne. A swoją drogą szkoda w tym przypadku, że się miasto tak pośpieszyło z pracami. Bez parkingu miejscówka rzeczywiście byłaby prawie idealna.    (2012/03/27 22:49)

Zbigniew

Dokładnie  tak to wyglądało , kiedy  decydowaliśmy o miejscu i  zaczynaliśmy  starać się o stosowne zgody. (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze):
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e6e3fbf46baf7b88][IMG]http://images35.fotosik.pl/1274/e6e3fbf46baf7b88m.jpg[/IMG][/URL] (2012/03/28 02:19)

bscm

Sagittarius, nie narzekaj bo fajnie było w szpitalu polowym leżeć po sąsiedzku, i tu podziękowania dla Dziewczyn z PWK za kubek zimnej wody, a dla Ciebie pozdrowienia ;-)
Mnie odniesiono na noszach, i muszę przyznać że kapitalne wrażenie to zrobiło, zwłaszcza kiedy człowiek się dobrze wczuje.

Może ma ktoś fotki z punktu opatrunkowego? to by było coś, bo klimat był przedni..

ps. 
Na plus - Ogólnie kwaterunek w zacnej okolicy (świetne koszary i kapliczka Legionistów), wymieszane składy drużyn podczas sobotnich manewrów (co dało podoficerom możliwość wykazania się w trudnej sytuacji), duża frekwencja na manewrach, ćwiczenia z dynamiki i natarcia na szczeblu drużyny.
W niedzielę - Historyczne miejsce wydarzeń, dynamika pola walki, to że wielu się przyłożyło do wykonania ról (dzięki regulaminom i podoficerom było widać to, co powinno być widoczne), mimo jednej dość ogólnej próby scenariusz się nie rozsypał.

Minusy - szkoda że powstał ten nieszczęsny parking (brakowalo troszkę wnęk i okopów, ale w sumie w epoce niejednokrotnie zdarzały się betonowe place ;-)
Nieco małe pole bitewne jak na tyle osób, choć nie z przesadą.

Czekamy z niecierpliwością na film od Pana Piotra F.

pozdrawiam.
D. (2012/03/29 16:23)